Vánoce u T-Mobilu: Trvalé navýšení FUP u paušálů a bonus 10 GB za dobití Twistu

S blížícím se listopadem operátoři začínají představovat své každoroční vánoční nabídky. Jako první s výhodami nejen pod stromeček letos přispěchal T-Mobile. Vánoce u našeho největšího operátora budou převážně datové. Zákazníci mohou získat až 3 GB měsíčně navíc ke svému tarifu zdarma a za dobití předplacenky bonus 10 GB.

Navýšení FUP u paušálů až o 3 GB

Datový bonus směřuje ke všem stávajícím i novým uživatelům poslední generace paušálů Můj tarif s datovým objemem 1,5 až 16 GB. Od 29. října 2020 dostanou tito zákazníci každý měsíc porci dat navíc zdarma, a to až do konce trvání smlouvy. Výše bonusu se váže na objem stávajících dat – vyšší FUP dostává vyšší bonus. Bonusová data je nutné každý měsíc aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile.

Například oblíbený Můj tarif M (neomezené volání a SMS) s 1,5 GB dat dostane měsíčně „přidáno“ 0,5 GB. K tarifům s objemem 2 až 7 GB přihodí T-Mobile 1 GB měsíčně. Surfaři s měsíčním limitem 12 až 16 GB dostanou přidáno dokonce 3 GB. Vylepšení platí jak pro zákazníky z řad domácností, tak pro drobné podnikatele a živnostníky. Navýšení se týká i studentských tarifů. K tarifu Můj student 7 GB se připočte 1 GB a k vyššímu Můj student 17 GB dokonce 5 GB navíc.

10 GB navíc za každé dobití předplacenky

Listopad a prosinec budou datově bohaté měsíce také pro zákazníky předplacených karet T-Mobilu. Za každé dobití Twistu získá zákazník 10 GB dat zdarma, opět si ale bonus musí vyzvednout v aplikaci Můj T-Mobile a musí to stihnout do 7 dnů, jinak nárok zanikne. Platnost bonusového 10GB balíčku je poté 30 dnů od aktivace v aplikaci. Nabídka platí pro stávající i nové zákazníky. Navíc T-Mobile nabídne roční datový balíček s objemem 12 GB (1 GB na každý měsíc) se slevou 50 %, tedy za 499 Kč, který lze zakoupit i v podobě poukazu jako dárek pod stromeček.

Nový telefon, druhý za 1 Kč

Pokud si v listopadu nebo prosinci koupíte u T-Mobilu nový smartphone, můžete k němu získat druhý za zvýhodněnou cenu od 1 Kč. Je třeba uzavřít nebo prodloužit stávající smlouvu na dva roky a poté máte nárok vybrat si ze speciální vánoční nabídky telefonů. Zároveň lze tuto výhodu zkombinovat s již probíhající akcí, kdy ke každému zakoupenému smartphonu získáte 1 GB měsíčně navíc, tedy 24 GB za dobu trvání dvouleté smlouvy.

V listopadu mohou zákazníci vybírat ze dvou zvýhodněných párů chytrých telefonů značky Xiaomi. K Redmi Note 9 Pro se základní cenou 7 998 Kč přibalí T-Mobile model Redmi 9AT 32 GB za 1 Kč (standardní cena 2 999 Kč). Druhým zvýhodněným párem je Xiaomi Mi 10T 128 GB (cena 12 998 Kč) a Redmi 9 64 GB za 1 Kč (standardní cena 4 799 Kč). V prosinci představí T-Mobilů jiné zvýhodněné páry od některého z dalších výrobců.

T-Mobile TV a sleva na televizor

K nově uzavřeným nebo prodlouženým smlouvám na T-Mobile televizi na 24 měsíců (tarif S a vyšší) nabízí operátor trojici UHD televizorů značky Philips za výhodnější ceny. Zákazníci mohou vybírat z přístrojů s úhlopříčkou 43, 50 a 58 palců. Například 50palcový model 50PUS8505/12 přijde běžně v obchodě na 19 999 Kč, u T-Mobilu stojí 10 351 Kč. Zákazníci mohou samozřejmě využít i splátkový prodej bez navýšení.

Noví i stávající uživatelé T-Mobile televize (IPTV) mají zcela zdarma k dispozici až do 15. ledna 2021 kompletní Videotéku, která nabízí téměř 1 000 hodin filmů, seriálů nebo dokumentů. Kromě toho nabídne T-Mobile od 1. prosince všem divákům ochutnávku vybraných kanálů z vyšších programových tarifů. Až do 17. ledna si tak diváci mohou zhlédnout kanály BBC Earth, Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD.

Diskuze (24) Další článek: Samsung Galaxy S21 Ultra se od letošního S20 Ultra zřejmě moc lišit nebude

Témata článku: Předplacené karty, T-Mobile, Mobilní data, SMS, Vánoční nabídka, Twist, Můj T-Mobile, Bonus, FUP, Paušál, Twisto, Dobití, DIGI Sport, Zákazníci, Videotéka, T-Mobile TV, IPTV, T-Mobile televize, Premier, F +, Tarif