Vánoční dárek od Applu. Poradíme, jak získat Apple Music až na 5 měsíců zdarma

Přestože Apple není úplně známý tím, že by rozdával něco zdarma, tentokrát si opravdu přichystal takový dárek pro nové uživatele hudební služby Apple Music. Zmíněná akce je tak zamířená hlavně na nové zákazníky, kteří třeba využívají Shazam, ale nikoliv Apple Music. Pro ty v rámci Shazamu nabízí 5 měsíců Apple Music zdarma, tedy o 2 více, než kolik by získali normálně. 

Akci ale uživatel v Apple Music jen tak nenajde. Apple ji totiž nabízí v rámci služby Shazam pro rozpoznávání hrající hudby, kterou před 3 lety koupil a od té doby ji postupně integruje do systému. K aktivaci aktivaci dárku stačí navštívit webovou stránku: shazam.com/applemusic. Přes ní se pak uživatel ověří a bude mu aktivováno bezplatné období  pět měsíců. Pro získání lze využít i QR kód v galerii článku. 

Pro aktivaci je samozřejmě nutné mít k účtu spárovanou platební kartu, takže po uplynutí bezplatné doby bude uživateli účtováno 149 Kč za měsíc, pokud balíček předem nezruší. Nárok pro získání tohoto dárku platí až do 31. ledna 2022. Podle podmínek akce je možné dárek aktivovat v Česku, na Slovensku i v dalších podporovaných zemích.

Apple Music a jeho prostorový zvuk Spatial audio:

Diskuze (11) Další článek: Huawei P50 Pocket půjde proti Z Flipům. Elegantní ohebné véčko neošidilo výkon ani fotoaparát

Témata článku: Apple, , , , , , , , Dar, Vánoční dárky, Hudba, Shazamu, Pór, Spatial, Slovensko, Aktivace, Uživatelé, Česká republika,