Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

  • Jako první přichází s letošní vánoční nabídkou T-Mobile
  • Dárky má pro uživatele pevných i mobilních služeb
  • Nejužitečnější je vybraný den v týdnu surfování zdarma
Vánoční nabídka T-Mobilu: Druhý mobil zdarma a neomezené surfování jeden den v týdnu

T-Mobile letos jako první z našich operátorů s dvouměsíčním předstihem před Vánoci představil letošní vánoční nabídku. Ta se nese v duchu hesla a návazné reklamní kampaně „Hvězdné Vánoce“ a startuje 1. listopadu 2017.

Ačkoli většina tržeb operátora (cca 70 %) pochází z mobilních služeb, T-Mobile zdůrazňuje, že je konvergentní poskytovatel, proto se i vánoční nabídka netýká pouze mobilních služeb, ale i fixního internetu a T-Mobile televize.

Paušální mobilní služby

Dva za cenu jednoho: Podobná akce jako v loňské vánoční nabídce znamená při pořízení vybraného smartphonu a současné aktivaci nebo prodloužení paušálního tarifu řady Mobil na dva roky druhé zařízení zdarma. Letos je bonusovým dárkem buď druhý levnější smartphone nebo nositelné příslušenství (chytré hodinky nebo náramek). V listopadu se zvýhodnění stahuje na smartphony značky Huawei, v prosinci Samsung.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Datování zdarma: Pro stávající paušální zákazníky s nefiremním hlasovým tarifem (kromě tarifu S námi sdílený) operátor připravil dárek v podobě neomezeného surfování zdarma jeden den v týdnu. V aplikaci Můj T-Mobile si vyberete například úterý a v období od 1. listopadu 2017 do 31. ledna 2018 se vám nebudou data spotřebovaná každé úterý započítávat do FUP limitu. Jednou zadaný den již nelze do konce akce změnit, proto si jeho volbu dobře rozmyslete.

Předplacené karty

Plyšák za dobití: Uživatelům předplacenek Twist daruje T-Mobile podobně jako loni plyšovou hračku, a to při dobití částkou alespoň 500 Kč. Věrným zákazníkům, kteří Twist kartu používají 5 let a více, nebo těm, kteří si dobijí přes aplikaci Můj T-Mobile, stačí pro získání plyšáka dobít alespoň 300 Kč. Zároveň jsou připraveny nové datové balíčky – denní neomezený za 99 Kč a měsíční 4 GB za 399 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Plyšáka je možné získat při dobíjení přes interní dobíjecí kanály operátora (aplikace Můj T-Mobile, Značkové nebo Partnerské prodejny, web T-Mobile, dobití z Vyúčtování), a vyzvednout ho následně lze na kterékoli Značkové či Partnerské prodejně T-Mobile. Tato nabídka platí do 31. prosince 2017, nebo do vyčerpání zásob.

Fixní internet a T-Mobile TV

Sleva při kombinaci služeb: T-Mobile zvýhodňuje kombinaci Pevného internetu s T-Mobile TV. Pokud si zákazník do 31. prosince pořídí tarif T-Mobile TV Mini současně s některým z tarifů Pevného internetu, získá měsíční slevu 49 Kč, a obě služby ho tak vyjdou od 499 Kč/měsíc (s tarifem Pevný internet 20). Pro tarify T-Mobile TV Základ, Start a Premium platí v kombinaci s Pevným internetem celková sleva 199 Kč, takže budou měsíčně stát od 599 Kč, 699 Kč, resp. 1 099 Kč (s tarifem Pevný internet 20).

Klepněte pro větší obrázek

Podmínkou této akce je uzavření nebo prodloužení smlouvy na dva roky pro obě služby v průběhu listopadu a prosince, přičemž služby nemusí být objednány v ten samý den a aspoň jedna z nich musí být aktivována nově. Všichni uživatelé T-Mobile TV navíc dostanou Videotéku na dva měsíce zdarma – stávající od 1. listopadu do 31. prosince 2017, noví dva měsíce od data aktivace během listopadu či prosince.

Notebook se slevou: Při uzavření nebo prodloužení smlouvy na Pevný internet (přes DSL), Internet bez drátu nebo Mobilní internet od 7. 11. do konce roku T-Mobile nabídne notebook HP Stream 14 (14-ax003nc) za 6 199 Kč, tedy se slevou 1 000 Kč. Zařízení lze rovněž zakoupit i na splátky bez navýšení.

Operátor doprovodí nabídku reklamní kampaní:

Diskuze (22) Další článek: Huawei AppStore se chystá do Evropy, nabídne jen kvalitní a prověřené aplikace

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Předplacené karty, Můj T-Mobile, Mobilní internet, Twist, Paušál, Vánoční nabídka, Mobilní služba, Prodloužení smlouvy, DSL, Žďár, Surfování, Chytré hodinky, Současná aktivace, Vybraný den, Surf, Paušální zákazník, Podobná akce, Hlasový tarif, Vyčerpání, Premium, Značková prodejna, Den, Druhý mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
Co nezvládl Apple, dokázali Číňané. Nabíječka AirPower je na světě, ale nese značku Xiaomi
David Polesný
Nabíjecí podložkaBezdrátové nabíjení
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety