Vánoční nabídka T-Mobilu. Druhý telefon při aktivaci tarifu za 1 Kč a adventní kalendář v aplikaci

Oživeno 1. prosince 2022 | Podle očekávání přichází T-Mobile v novém měsíci s obměněnou vánoční nabídkou. V prosinci nastupují zvýhodněné dvojice produktů od jiné značky – Samsung bude vystřídán Xiaomi. Při nákupu vybraných dvojic smartphonů Xiaomi bude ten druhý za 1 Kč. Nabídka je nadále podmíněna aktivací mobilního tarifu od T-Mobilu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Nabídka zvýhodněných zařízení v prosinci

I v prosinci pokračuje dvojičková výhoda na zařízení Apple – při nákupu iPhonu 13 256GB nebo iPhonu 14 Plus 256GB lze k těmto telefonům získat hodinky Apple Watch SE za 1 Kč. Pro zákazníky, kteří nový telefon nepotřebují, platí i nadále možnost zakoupit si za zvýhodněnou cenu jeden ze tří modelů televizorů Philips nebo notebooky Acer (od 4 899 Kč).

V prosinci přichází na řadu také už dříve avizovaný adventní kalendář. Aktivní je od 1. do 24. prosince přímo v aplikaci Můj T-Mobile. Každý den zde na zákazníky čeká drobná odměna, např. slevy na zážitky, ubytování, tradiční dárky jako hračky nebo knihy, ale i digitální zábava a praktické tipy, jak snadno zvládnout všechny vánoční přípravy. Součástí adventního kalendáře bude i možnost zapojit se do charitativního projektu a přispět na pomoc seniorům.


Původní článek z 1. listopadu 2022:

Zatím to vypadá, že si operátoři s vánočními nabídkami příliš hlavu nelámali. Co fungovalo loni, musí přece zabrat i před letošními svátky. A tak po O2 a jeho replikaci tisícikorunové slevy na zařízení přichází T-Mobile s opakovanou nabídkou druhého zařízení při aktivaci mobilního tarifu za 1 Kč. A k tomu i nějaké drobnosti pro uživatele jiných než mobilních služeb.

Zákazníci, kteří si prodlouží, nebo nově aktivují smlouvu na mobilní hlasové služby na 24 měsíců, dostanou možnost koupě zvýhodněných dvojic zařízení. V listopadu bude možné získat dvojice vybraných modelů Samsung, kdy druhý telefon bude stát pouze 1 Kč, případně zvolit obdobnou kombinaci telefonu a chytrých hodinek.

Maximální sleva (pro kombinaci zařízení Samsung Galaxy Z Flip4 + Samsung Galaxy Watch 5 LTE při aktivaci nebo prodloužení nejvyššího tarifu Neomezeně 5XL) je 18 500 Kč. Později operátor představí zvýhodněné produkty od jiných značek, nebude chybět ani Apple.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Dvojice zvýhodněných produktů od Samsungu pro měsíc listopad

Pro majitele předplacených karet má operátor také výhodu. Při každém dobití kreditu nad 300 Kč budou moci jeden týden neomezeně datovat a také telefonovat na čísla mobilní sítě T-Mobile. Do vánoční akce půjde také nedávno zdražený dávkovaný roční balíček (12× 2 GB ) Internet na rok se slevou 50 %, tedy za 699 Kč. Akce platí až do 31. ledna 2023.

Zpestřením letošní vánoční nabídky bude T-Mobile adventní kalendář, který bude dostupný od 1. do 24. prosince přímo v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Přinese řadu drobnějších dárků a odměn pro všechny zákazníky bez ohledu na typ využívaných služeb.

Něco pro firmy a zákazníky nemobilních služeb

Pro zákazníky, kteří k prodloužení smlouvy nepotřebují nový telefon, připravil T-Mobile nabídku elektroniky do domácnosti. Tarifní dotace se vztahují na nové televize Philips nebo notebooky Acer a využít je mohou i podnikatelé.

„Chceme, aby naše vánoční nabídka byla opravdu pro všechny, a proto jsme v rámci tarifních dotací rozšířili výběr hardwaru i na televize a notebooky. Loňský rok nám potvrdil, že zákazníci oceňují širší výběr a tuto možnost rádi využijí,“ uvedl Arslan Javed, manažer segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile.

Pod hlavičkou T-Business je připravena speciální vánoční nadílka pro živnostníky a drobné podnikatele. Pokud si od 1. 11. 2022 až do 31. 1. 2023 pořídí B2B DSL pevný internet a k tomu TV Tarif M, zaplatí za tuto kombinaci v rámci vánoční akce 548 Kč na prvních 6 měsíců.

Firemní zákazníci s rámcovou smlouvou získají od 8. listopadu neomezená data na 7 dní nebo na 30 dní zdarma při zakoupení balíčku Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Novinkou jsou odměny od vybraných partnerů, které budou od stejného data k vyzvednutí v aplikaci Můj T-Mobile.

Diskuze (12) Další článek: WhatsApp testuje propojení telefonu a tabletu. Touto fintou jej však můžete rozjet na dvou Androidech současně

Témata článku: , , , , , , , Zákazníci, T-Business, Aplikace, Tarif, Adventní kalendář, Telefon, Nabídka, TV Tarif M, Aktivace, T Mobil, Zpestření,