Vánoční nabídka T-Mobilu: Slevy na smartphony, Apple Watch za 1 Kč a datové odměny za dobití

T-Mobile představil letošní vánoční nabídku. Zaměřil se v ní hlavně na dotovaná zařízení, při nákupu telefonu druhý za korunu nebo zvýhodněné balíčky zařízení od Applu. Vybírat ale půjde i z dalších typů zařízení (chytré televize, herní konzole, notebooky). Odměnu dostanou i uživatelé předplacenek, T-Mobile TV a živnostníci.

Pro každého něco – tak by se dala nazvat letošní vánoční nabídka největšího českého operátora T-Mobilu. Hlavním dílem jsou dotace na nové zařízení při pořízení mobilního tarifu. Slevy mohou dosáhnout až 7 000 Kč nebo při nákupu druhého zařízení za korunu až 14 000 Kč. Výše slevy záleží na zvoleném tarifu (čím vyšší tarif s dražším paušálem, tím větší sleva).

Dvojice produktů, druhý za 1 Kč

Do tzv. vánočních dvojiček jsou aktuálně zařazeny telefony Samsung se svými dvěma levnějšími modely. Při pořízení tarifu Neomezeně XL vychází Galaxy A32 5G na 3 998 Kč a k němu jako bonus za 1 Kč můžete přikoupit Galaxy A12. Náročnější zákazníky může uspokojit dvojice Galaxy A52s 5G + Galaxy A22 5G při pořízení s tarifem Neomezeně 5G L za 6 498 Kč + 1 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Později od poloviny listopadu se pak do nabídky dostanou dvojice zařízení od Applu. Při pořízení tarifu Neomezeně 5G L bude možné zakoupit Apple iPhone 12 Mini 64 GB za 9 998 Kč a k němu za korunu chytré hodinky Apple Watch SE 40 mm ve verzi cellurar (s mobilní konektivitou). Pro náročné Apple zákazníky je pak připravena dvojice Apple iPhone 12 64 GB a Apple Watch SE 44 mm cellular za 12 998 + 1 Kč. Tyto ceny platí při aktivaci tarifu Neomezeně 5G XL.

Dotace se nevztahují pouze na mobilní telefony, ale na celou řadu další domácí elektroniky. K hlasovému tarifu je možné zakoupit také herní konzole PlayStation nebo Xbox od 3 999 Kč, notebooky Acer od 3 021 Kč nebo televizory Samsung od 7 721 Kč. Všechny produkty z vánoční nabídky má T-Mobile uvedeny na svých stránkách.

Předplacenkáři s datovou odměnou

O vánoční odměnu letos nepřijdou ani Twist zákazníci s předplaceným hlasovým tarifem. Za každé dobití předplacené karty částkou alespoň 250 Kč získají balíček 1 GB dat zdarma a neomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dnů zdarma. Dobít kartu mohou jakkoliv a kdekoliv, odměnu si vyzvednou přímo v aplikaci Můj T-Mobile. K předplaceným kartám půjde aktivovat i roční datový balíček 12 GB za zvýhodněnou cenu 499 Kč.

Vánoční ceny se dotknou i televizních tarifů. Na nové zákazníky T-Mobile TV čeká zvýhodněná cena už od 99 Kč a k tarifu M a vyššímu jako bonus balíček HBO Základ na tři měsíce zdarma. Optický internet a DSL připojení pak pořídí zákazníci v nejvyšší rychlosti za 299 Kč na prvních šest měsíců od zřízení služby.

Diskuze (6) Další článek: Caviar vzdává hold vizionářským ikonám. Vyrobil telefony pro Jobse, Muska i Jacka Ma

Témata článku: , , , , , , , , Dobití, Sleva, Playstation, DSL, Pořízení, T Mobil, Neomezeně XL, Odměna, Tarif, SMA,