Vánoční nabídka Vodafone: Veselé Velikonoce

Supervýhodné tarify, levnější smartphony, internet a ošatka aplikací pro všechny. To jsou velikonoční Vánoce u Vodadone.

Vodafone letos razí heslo „buďte napřed“ a přichází s neotřelou vánoční nabídkou, která není ani tak vánoční, jako spíše velikonoční. Dárků bude poměrně hodně, cílem kampaně je naučit zákazníky používat smartphony, popřípadě tablety naplno (tedy platit Vodafonu za datový balíček). Těšit se můžeme na desítky jinak placených aplikací zdarma. Bezplatné připojení k internetu o víkendech, zdvojnásobení FUP limitů stávajícím zákazníkům a speciální nabídku tarifů včetně neomezeného tarifu se vším všudy za 1 490 Kč, který zadupe konkurenci do země.

Klepněte pro větší obrázek
Velikonoce nás trochu zaskočily, ale operátor to myslí vážně. Jeho vánoční prezentaci najdete na velikonočně laděném webu
Klepněte pro větší obrázek
Také reakce na našem Facebooku naznačují, že je nová nabídka Vodafonu poněkud matoucí…

Operátor tak do znační míry navazuje na tři léta starou kampaň, kdy dával všem svým zákazníkům internetové připojení na půl roku zcela zdarma. Letos je to tedy o využití potenciálu chytrých mobilů, ze kterých jejich majitelé často stejně jen volání a píší SMS. Tuto praxi ostatně potvrzují i statistiky operátora.

Vánoce na Vánoce? To mají všichni...

Z průzkumů vyplývá, že 60 procent lidí nevyužívá svůj chytrý telefon naplno a my jim to chceme umožnit. Proto jim dáváme jako dárek aplikace, které z mobilu dokáží udělat například navigaci, dětskou chůvičku nebo herní konzoli. Každý si to teď může vyzkoušet díky aplikacím i internetu zdarma a dvojnásobnému FUP. Ti, kdo ještě nemají chytrý telefon, na něj mohou získat štědrou dotaci,“ říká marketingový manažer Michal Markoš.

Velikonočně-vánoční ošatka aplikací

S ošatkou mohou zákazníci Vodafonu až do konce ledna stahovat o víkendech zdarma desítky aplikací a obsah, které jsou jinak placené. Vše jde přes speciální aplikaci, kterou je třeba stáhnout z Android Marketu, Apple App Storu, Ovi Storu nebo na Vodafone Galerii. Záleží na operačním systému vašeho mobilu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ošatka aplikací bude pro všechny • Stejně jako smartphony s extra slevou

Každý týden bude jinak tematicky zaměřený. Postupem času přijdou na řadu následující témata: Hry a zábava, Mapy a doprava, Knihy, četba a poslech, Nakupování a osobní finance, Vaření a gastro, Vánoce a TV, Alkohol, sociální sítě a zábava, Fitness/sport, Společnost, Lyžování, hory, počasí a zimní sporty, Praktické a užitečné nástroje pro telefon.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chcete konkrétní příklady aplikací, které budou zadarmo?
Navigace Sygic, nebo hra Need for Speed, tedy žádné levné záležitosti.

Internet v mobilu zdarma a dvojnásobný FUP

Zde se nabídka dělí na dva body. Pro zákazníky, kteří ještě nepoužívají internet v mobilu, bude zdarma denní balíček Internetu v mobilu (FUP 20 MB) v hodnotě 17 Kč na každý pátek, sobotu a neděli. Poprvé se tak můžete připojit bezplatně 4. listopadu, akce běží až do konce ledna.

Stávajícím zákazníkům s datovým balíčkem Vodafone zdvojnásobí jinak likvidační FUP limit (po jeho dosažení rapidně klesne rychlost), a to u tarifů Internet v mobilu, Internet v mobilu naplno a Připojení na stálo. Bohužel ne napořád, ale jen v listopadu, prosinci a lednu. Pak se vše vrátí do starých kolejí.

Speciální nabídka tarifů

Hody, hody doprovody, dejte levnější tarify… Znělo by asi ve vodafonní koledě. Operátor nicméně přichází s velmi zajímavou nabídkou obzvláště pro náročné mobilmaniaky. Do konce letošního roku bude nabízet na našem trhu bezkonkurenčně nejlevnější neomezený tarif za 1 490 Kč. Ten obsahuje neomezené volání a SMS v rámci ČR + Internet v mobilu naplno (FUP 600 MB). Kdo si ho aktivuje, tomu zůstane napořád.

Dále červený operátor zdvojnásobil volné minuty o vybraných tarifních balíčků:

  • Tarif na míru, 362 Kč: Internet v mobilu + 50 SMS + 100 volných minut
  • Tarif na míru, 552 Kč: Internet v mobilu + 100 SMS + 250 volných minut
  • Tarif na míru, 790 Kč: Internet v mobilu + 100 SMS + 500 volných minut

I pro tuto speciální edici Tarifů na míru platí, že je půjde aktivovat do konce roku 2011, ale až od 15. listopadu! Ani o den dříve. Jejich uživatelům pak zůstanou tak dlouho, dokud je oni sami nebudou chtít změnit.

Extra sleva na chytré mobily, delší úvazek

Sleva platí při aktivaci některého z měsíčních datových tarifů a některého z Tarifů na míru s minimální měsíční útratou 477 Kč a úvazkem na 12 měsíců. A teď pozor! Extra slevy na telefony platí jen do konce listopadu a nelze je kombinovat se čtyřmi výše uvedenými tarify z velikonočně-vánoční edice. Příklady:

  • HTC Wildfire S při minimální měsíční útratě 777 Kč za 77 Kč
  • Samsung Galaxy Ace při minimální měsíční útratě 777 Kč za 577 Kč
  • Samsung Galaxy S II při minimální měsíční útratě 777 Kč za 7 977 Kč

Tak co říkáte na Velikonoce o Vánocích? Líbí se vám téma, se kterým Vodafone předbíhá čas? A co nabídka jako taková? Chystáte se ji využít?

Diskuze (221) Další článek: Vodafone: Čekali jsme Vánoce, přijdou rovnou Velikonoce

Témata článku: Operátoři, Nákup a ceny, Vodafone, Software pro mobily, Vánoční nabídka, Internet v mobilu, HTC Wildfire, HTC Wildfire S, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Bezplatné připojení, Extra sleva, Voda, Vodafon Vánoce, Osobní finance, Vánoční edice, Zimní sport, Nabídka, Vodafone — Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v červnu 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Malé telefony s Androidem ještě nevymřely. Cubot Pocket si vás získá čtyřpalcovým displejem a nízkou cenou

Malé telefony s Androidem ještě nevymřely. Cubot Pocket si vás získá čtyřpalcovým displejem a nízkou cenou

** Hledáte kompaktní telefon okolo čtyř palců? ** Dotykáč už možná nenajdete, budou zde jen tlačítkové telefony ** Zavedené pořádky chce změnit Cubot Pocket

Martin Chroust
Kompaktní velikostAndroid
S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

** Značka Blackview uvedla na trh dvě nová odolná monstra ** Pyšní se maximální odolností, obří baterií i podporou 5G sítí ** Jeden telefon vsadil na noční vidění, druhý zase na termovizi

Martin Chroust
TermokameraMIL-STD 810BlackView
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Pokud vlastníte telefon s technologii NFC, můžete prostřednictvím aplikace pro Android zkusit načíst údaje ze své bezkontaktní karty. Vyzkoušíte si tak třeba, jak moc je náchylná k případnému RFID skimmingu.

Jan Spěšný
NávodyMobilní aplikace
Horší než covid, mobilní výrobci zažívají krušné časy. Samsungu uvízlo po světě 50 milionů neprodaných telefonů

Horší než covid, mobilní výrobci zažívají krušné časy. Samsungu uvízlo po světě 50 milionů neprodaných telefonů

** Dozvuky pandemie, nedostatek čipů a teď zase válka ** (Nejen) mobilní výrobci zažívají krušné časy ** Samsung má např. ve skladech na 50 milionů neprodaných telefonů

Martin Chroust
Nižší třídaStřední třída