Vánoční nabídka Vodafone: Veselé Velikonoce

Supervýhodné tarify, levnější smartphony, internet a ošatka aplikací pro všechny. To jsou velikonoční Vánoce u Vodadone.

Vodafone letos razí heslo „buďte napřed“ a přichází s neotřelou vánoční nabídkou, která není ani tak vánoční, jako spíše velikonoční. Dárků bude poměrně hodně, cílem kampaně je naučit zákazníky používat smartphony, popřípadě tablety naplno (tedy platit Vodafonu za datový balíček). Těšit se můžeme na desítky jinak placených aplikací zdarma. Bezplatné připojení k internetu o víkendech, zdvojnásobení FUP limitů stávajícím zákazníkům a speciální nabídku tarifů včetně neomezeného tarifu se vším všudy za 1 490 Kč, který zadupe konkurenci do země.

Klepněte pro větší obrázek
Velikonoce nás trochu zaskočily, ale operátor to myslí vážně. Jeho vánoční prezentaci najdete na velikonočně laděném webu
Klepněte pro větší obrázek
Také reakce na našem Facebooku naznačují, že je nová nabídka Vodafonu poněkud matoucí…

Operátor tak do znační míry navazuje na tři léta starou kampaň, kdy dával všem svým zákazníkům internetové připojení na půl roku zcela zdarma. Letos je to tedy o využití potenciálu chytrých mobilů, ze kterých jejich majitelé často stejně jen volání a píší SMS. Tuto praxi ostatně potvrzují i statistiky operátora.

Vánoce na Vánoce? To mají všichni...

Z průzkumů vyplývá, že 60 procent lidí nevyužívá svůj chytrý telefon naplno a my jim to chceme umožnit. Proto jim dáváme jako dárek aplikace, které z mobilu dokáží udělat například navigaci, dětskou chůvičku nebo herní konzoli. Každý si to teď může vyzkoušet díky aplikacím i internetu zdarma a dvojnásobnému FUP. Ti, kdo ještě nemají chytrý telefon, na něj mohou získat štědrou dotaci,“ říká marketingový manažer Michal Markoš.

Velikonočně-vánoční ošatka aplikací

S ošatkou mohou zákazníci Vodafonu až do konce ledna stahovat o víkendech zdarma desítky aplikací a obsah, které jsou jinak placené. Vše jde přes speciální aplikaci, kterou je třeba stáhnout z Android Marketu, Apple App Storu, Ovi Storu nebo na Vodafone Galerii. Záleží na operačním systému vašeho mobilu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ošatka aplikací bude pro všechny • Stejně jako smartphony s extra slevou

Každý týden bude jinak tematicky zaměřený. Postupem času přijdou na řadu následující témata: Hry a zábava, Mapy a doprava, Knihy, četba a poslech, Nakupování a osobní finance, Vaření a gastro, Vánoce a TV, Alkohol, sociální sítě a zábava, Fitness/sport, Společnost, Lyžování, hory, počasí a zimní sporty, Praktické a užitečné nástroje pro telefon.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chcete konkrétní příklady aplikací, které budou zadarmo?
Navigace Sygic, nebo hra Need for Speed, tedy žádné levné záležitosti.

Internet v mobilu zdarma a dvojnásobný FUP

Zde se nabídka dělí na dva body. Pro zákazníky, kteří ještě nepoužívají internet v mobilu, bude zdarma denní balíček Internetu v mobilu (FUP 20 MB) v hodnotě 17 Kč na každý pátek, sobotu a neděli. Poprvé se tak můžete připojit bezplatně 4. listopadu, akce běží až do konce ledna.

Stávajícím zákazníkům s datovým balíčkem Vodafone zdvojnásobí jinak likvidační FUP limit (po jeho dosažení rapidně klesne rychlost), a to u tarifů Internet v mobilu, Internet v mobilu naplno a Připojení na stálo. Bohužel ne napořád, ale jen v listopadu, prosinci a lednu. Pak se vše vrátí do starých kolejí.

Speciální nabídka tarifů

Hody, hody doprovody, dejte levnější tarify… Znělo by asi ve vodafonní koledě. Operátor nicméně přichází s velmi zajímavou nabídkou obzvláště pro náročné mobilmaniaky. Do konce letošního roku bude nabízet na našem trhu bezkonkurenčně nejlevnější neomezený tarif za 1 490 Kč. Ten obsahuje neomezené volání a SMS v rámci ČR + Internet v mobilu naplno (FUP 600 MB). Kdo si ho aktivuje, tomu zůstane napořád.

Dále červený operátor zdvojnásobil volné minuty o vybraných tarifních balíčků:

  • Tarif na míru, 362 Kč: Internet v mobilu + 50 SMS + 100 volných minut
  • Tarif na míru, 552 Kč: Internet v mobilu + 100 SMS + 250 volných minut
  • Tarif na míru, 790 Kč: Internet v mobilu + 100 SMS + 500 volných minut

I pro tuto speciální edici Tarifů na míru platí, že je půjde aktivovat do konce roku 2011, ale až od 15. listopadu! Ani o den dříve. Jejich uživatelům pak zůstanou tak dlouho, dokud je oni sami nebudou chtít změnit.

Extra sleva na chytré mobily, delší úvazek

Sleva platí při aktivaci některého z měsíčních datových tarifů a některého z Tarifů na míru s minimální měsíční útratou 477 Kč a úvazkem na 12 měsíců. A teď pozor! Extra slevy na telefony platí jen do konce listopadu a nelze je kombinovat se čtyřmi výše uvedenými tarify z velikonočně-vánoční edice. Příklady:

  • HTC Wildfire S při minimální měsíční útratě 777 Kč za 77 Kč
  • Samsung Galaxy Ace při minimální měsíční útratě 777 Kč za 577 Kč
  • Samsung Galaxy S II při minimální měsíční útratě 777 Kč za 7 977 Kč

Tak co říkáte na Velikonoce o Vánocích? Líbí se vám téma, se kterým Vodafone předbíhá čas? A co nabídka jako taková? Chystáte se ji využít?

Diskuze (221) Další článek: Vodafone: Čekali jsme Vánoce, přijdou rovnou Velikonoce

Témata článku: , , , , , , HTC Wildfire, HTC Wildfire S, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Vánoční edice, Bezplatné připojení, Voda, Velikonoce, Nabídka, Extra sleva, Vodafon Vánoce, Zimní sport, Osobní finance,