Vánoční nabídka Vodafonu: Zrychlené tarify, slevy na telefony a televize na čtvrt roku zdarma

Vodafone dnes jako poslední ze tří velkých operátorů představil letošní vánoční nabídku. Připravil „ochutnávkové“ zrychlení stávajících mobilních tarifů, dále jeho zákazníci mohou využít Vodafone TV na 3 měsíce zdarma a ke každému mobilnímu číslu slevu na zařízení do výše až 5 000 korun na nákup telefonu nebo notebooku.

První výhoda se týká datově neomezených mobilních tarifů. U základního Neomezený Basic a prostředního Neomezený Super si zákazníci mohou zdarma aktivovat službu Zrychlení na maximum. Tím získají dočasně neomezenou rychlost stahování na úrovni nejvyššího tarifu Neomezený Premium.

Klepněte pro větší obrázek
Součástí letošní vánoční nabídky Vodafonu je i program pro digitální vzdělávání seniorů

Neomezenou rychlost půjde využít pouze tři libovolné dny v měsíci. Zvýhodnění se aktivuje se v aplikaci Můj Vodafone nebo přes webovou samoobsluhu a zůstává uživatelům natrvalo (i po skončení vánoční nabídky). Datové Zrychlení na maximum je připraveno i pro firemní tarify. Zde lze dokonce výhodu čerpat po dobu 7 dnů v měsíci.

Sleva k dvouleté smlouvě

Slevy na zařízení jsou u Vodafonu vázány na telefonní číslo a na objem služeb, které u operátora využíváte nebo hodláte využívat. Například na nejvyšší slevu 5 000 Kč máte nárok při pořízení tarifu Neomezený Super nebo Neomezený Premium 5G zároveň s pevným internetem na doma a s Vodafone TV. Navíc je třeba se smluvně uvázat na 2 roky k platbě minimálního měsíční plnění ve výši od 690 Kč. Nabídka slev je poměrně složitá a podrobněji je rozepsaná na stránkách operátora.

Klepněte pro větší obrázek

Třetí částí vánoční nabídky je Vodafone TV na čtvrt roku zdarma. Službu televize je možné pořídit samostatně, akce platí pro balíčky Klasik a Komfort. Hradí se ale pronájem set-top boxu za 70 korun měsíčně. Televizi od Vodafonu lze sledovat i prostřednictvím webové a mobilní aplikace. Připravený je i další prémiový obsah – pro nové i stávající zákazníky Vodafone TV (s tarifem Klasik nebo Komfort) jde o balíček HBO na jeden měsíc zdarma.

Kompletní vánoční nabídku naleznete na stránkách Vodafonu

Diskuze (21) Další článek: Překvapivý update. Starší hodinky od Samsungu dostávají funkce z nejnovějších Galaxy Watch4

Témata článku: , , , , , Čtvrt, Televize, Nabídka, Klasik, Tarif, Neomezený Basic, Čtvrt roku, Sleva, Neomezený,