Vertu Aster: decentní luxus „Made in England“

Vertu představuje novou kolekci smartphonu Vertu Aster. Sází na decentní eleganci, kvalitní materiály, špičkovou výbavu a anglický původ.

Společnost Vertu představila nejnovější model luxusního smartphonu Vertu Aster. Od prvního okamžiku klade důraz na jeho anglický původ, ruční výrobu, použití luxusních materiálů a nabídku personalizovaných služeb. Vertu Aster poskytuje vedle precizního konstrukčního zpracování také špičkovou výbavu, díky které smartphone nezaostává ani za sériově vyráběnými modely masových značek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Onyx Calf

Ručně vyráběný Vertu Aster je nabízen v několika barvách s možností vyražení monogramu nebo individuálního gravírování na přání. Společnost Vertu jej staví proti modelu Signature Touch, který označuje za mužný, jako reprezentanta decentní elegance. Základem je titanový plášť s leštěnou úpravou, který je v zajímavé kontrastu s texturou přírodní usně. Vertu se u tohoto modelu vzdalo tradičních tvarů do písmene V, novinka to přidalo na čistotě a eleganci.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lagoon Calf

Aster je nositelem 4,7palcového FullHD displeje a objektivu 13Mpx fotoaparátu. Obě tyto komponenty chrání proti poškrábání 117karátové safírové sklo páté generace. Vertu používá safír na svých telefonech od konce 90. let a za tu dobu se stalo jedním z největších specialistů na safírová krycí skla. Fotoaparát je stejný jako v modelu Signature Touch a nese certifikát Hasselblad. Vestavěná Li-ion baterie disponuje kapacitou 2 275 mAh. Telefon podporuje NFC, duální Wi-Fi (a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0, GPS, bezdrátové nabíjení Qi a pracuje s Androidem 4.4 KitKat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Blush Calf

Se smartphonem si zavoláte prakticky po celém světě, podporuje totiž většinu používaných síťových technologií na širokém spektru pásem. Evropské standardy GSM, UMTS a LTE jsou samozřejmostí. O chod zařízení se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 s maximálním taktem 2,3 GHz. Uživateli je k dispozici 64GB vnitřní úložiště, pro chod aplikací slouží 2 GB RAM. Prostorové podání zvuku má na svědomí technologie Dolby Digital Plus. Vestavěné stereoreproduktory zabraňují možným akustickým ozvěnám.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Caviar Karung

Přidružené služby a nákup přes web

Majitelé Vertu Aster získají šestiměsíční bezplatnou službu Classic Concierge, která je k dispozici nepřetržitě v podobě klasického hovoru, e-mailu nebo live chatu na celém světě. Služba Vertu Life nabízí výběr jedinečných výhod a neomezený přístup na exkluzivní akce. Vertu Certainty chrání telefon a jeho data. Vertu ve spolupráci se Silent Circle nabízí roční bezplatné šifrování hovorů, textových zpráv a videa.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tangerine Karung

Šest měsíců bezplatné služby iPass nabízí neomezený přístup k zabezpečeným Wi-Fi po celém světě (přes 13 milionů zabezpečených WiFi hotspotů ve 123 zemích). Služba zahrnuje také roční bezplatný přístup k aplikaci Kaspersky Mobile Security včetně antiviru a ochrany proti krádeži telefonu. S uvedením modelu Aster na trh vznikne nová e-commerce platforma Vertu Digital, která začne globálně fungovat v průběhu října. Od začátku příštího roku pak budou moci zákazníci nakupovat přímo z webu vertu.com odkudkoli na světě. Tento krok umožní vlastní personifikaci telefonu před objednáním na vertu.com.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Raspberry Ostrich

Nový Vertu Aster bude uveden na trh v šesti různých barvách v sedmi produktových provedeních: Onyx Calf, Blush Calf, Lagoon Calf, Caviar Karung, Tangerine Karung, Cognac Ostrich a Raspberry Ostrich. Připravena je také řada jedenácti krytů ve třech různých stylech. Ve Velké Británii se Vertu Aster prodává od 4 200 liber. Na další trhy se střídmě luxusní smartphone dostane v následujících týdnech. Česká cena nejlevnějšího provedení bude začínat těsně pod 150 tisíci korunami.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Cognac Ostrich
Diskuze (12) Další článek: Samsung si patentoval prostředí Iconic UX. Nahradí TouchWiz?

Témata článku: Android, Smartphony, Vertu, Luxus, Luxusní smartphone, Prostorové podání, Signature Touch, Vyráběný model, Caviar, První okamžik, Bezplatný přístup, Luxusní materiál, Lux, Mad, Made, Onyx, Nejlevnější provedení, Tradiční tvar, Vertu Aster, Safírové sklo


Určitě si přečtěte