Víte, jak fotí megapixelový mobil? (přehled bleskovek)

Změny v GPRS u Eurotelu od prvního března - Volejte s Go kartou pouze za korunu - S tarifem Data Nonstop získáte levnější notebook - Mobil, který střílí - Sagem chystá chytrý telefon s Windows.
Víte, jak fotí megapixelový mobil? (přehled bleskovek)
Eurotel GPRS: změny od prvního března
Eurotel zavádí od prvního března překlad přidělovaných IP adres u služby GPRS Mobile Internet u přístupového bodu (APN) internet. Psali jsme o tom už v lednu, dnes k tomu Eurotelu zveřejnil podrobnosti.

Special Go o víkendu za 1 Kč/min
Eurotel Praha přichází s nabídkou pro zákazníky s nastaveným tarifem Special Go. Všichni stávající uživatelé tarifu Special Go budou mít od 16. února 2004 automaticky víkendové volání za 1 Kč za minutu.

Víte, jak fotí megapixelový fotomobil?
V diskuzním fóru webu Mobile-Review.com se objevilo několik fotografií, které byly pořízeny fotomobilem s megapixelovým foťáčkem. Nárůst kvality je zde zřetelně znát, co říkáte?

Eurotel: s tarifem Data Nonstop získáte levnější notebook
Na stránkách Eurotelu se objevila zajímavá informace. Pokud si do konce března aktivujete službu Eurotel Data Nonstop pro přístup k internetu přes GPRS, získáte poukaz na nákup notebooků Dell Latitude ve výši 6 100 Kč.

Mobil, který střílí (video)
O tom, že mobil může sloužit také jako důvtipně maskovaná zbraň, jsme vás už informovali. Nyní si můžete prohlédnout krátké video se záznamem nabíjení a střelby.

Proč zmizela bleskovka s obrázkem megapixelové Nokie?
Před dvěma dny jsme na MobilManii vydali bleskovku s obrázkem zatím neuvedeného mobilního telefonu Nokia, který měl obsahovat digitální fotoaparát s rozlišením jeden megapixel.

Nižší cena za zavedení telefonní linky Českého Telecomu
Akční sleva sice platí už od začátku února, na MobilManii jsme o ní ale ještě nepsali: Český Telecom až do konce dubna 2004 nabízí zřízení pevné linky za cenu 1 501 Kč včetně DPH.

Nový Siemens CX65 byl přidán do katalogu mobilů
Do katalogu mobilů jsme přidali dnešní novinku v podobě Siemensu CX65. Je to mobilní telefon střední třídy, který ale funkcemi sahá výš. Má velký, poměrně kvalitní, i když pasivní displej a vestavěný fotoaparát, která zvládne natáčet i video.

Psion končí v Symbianu, všechno kupuje Nokia
Nokia dnes vydala tiskovou zprávu, že od britského Psionu odkoupí jeho podíl ve sdružení Symbian. O této možnosti se už mluví docela dlouho.

Sagem chystá chytrý telefon s mobilními Windows
Pravděpodobně již na kongresu v Cannes nebo nejpozději na březnovém CeBITu by měl Sagem prezentovat svůj nový chytrý telefon, který poběží na operačním systému Windows Mobile 2003.

Motorola V300 a T-Mobile Hit za zvýhodněnou cenu
T-Mobile ode dneška nabízí Motorolu V300 v balíčku s tarifním zvýhodněním Hit za cenu 7 499 Kč. O akční nabídce balíčků Hit spolu s dotovanými telefony jsme psali už dříve.

Třetí veřejný konkurz na Oskarovy technoidy
Pokud jste ještě nezahlédli internetový inzerát, vězte, že Oskar hledá nové technoidy. Jsou to osoby sdružené kolem portálu Oskaréna, kteří o mobilech vědí více než průměrný uživatel a nechtějí si to nechat jen pro sebe.

Chystaný Alcatel One Touch 835: véčko se špičkovým displejem
Na nizozemském serveru Mobile Telephone Consultancy se včera objevil krátký článek o připravovaném Alcatelu One Touch 835. Autor měl telefon v ruce a potvrdil mi, že obrázky, které jsme zveřejnili ve starší bleskovce, jsou pravé.

Šuškanda: co Nokia představí v nejbližší době?
Začínají se objevovat informace o mobilních telefonech, které Nokia chystá představit v následujících měsících - buď na GSM kongresu v Cannes, na CeBITu v Hannoveru.

Šuškanda: Oskar chystá GSM bankovnictví s Živnostenskou bankou
Neřekneme vám o mnoho víc, než je uvedeno v titulku této bleskovky: Oskar podle neoficiálních informací v pondělí nabídne GSM bankovnictví s Živnostenskou bankou.

Váš názor Další článek: Šuškanda: co Nokia představí v nejbližší době?

Témata článku: Focení mobilem, Jak fotí, Ostatní, Motorola V300, Siemens CX65, Mobil, Mega, Pře, Jak, MOBI, Přehled, BLE, Blesk


Určitě si přečtěte