Vivo oficiálním partnerem fotbalového MS 2022 v Kataru. Přidává i přehledný rozpis zápasů

Výrobce smartphonů Vivo pokračuje v partnerství s fotbalovou asociací FIFA a stane se oficiálním partnerem Mistrovství světa ve fotbale 2022. Šampionát proběhne netradičně na přelomu listopadu a prosince, hostitelskou zemí je totiž Katar s pouštním podnebím až na konci listopadu zde průměrné nejvyšší denní teploty nepřekračují 30 stupňů Celsia.

Oficiálním smartphonem šampionátu se stane nedávno představená vylepšená edice skládačky Vivo X Fold+. Organizátoři budou využívat jeho všestrannosti díky větší ploše rozložitelného displeje a také balíčku kancelářských aplikací Office.

Klepněte pro větší obrázek
Oficiální smartphone mistrovství bude skládací Vivo X Fold+

Pro Vivo jde o extrémně prestižní záležitost. Očekává se, že tuto nejvýznamnější sportovní událost roku bude sledovat až 5 miliard diváků po celém světě. Vivo a mezinárodní federace FIFA podepsali šestiletou sponzorskou smlouvu v roce 2017. MS v Kataru bude už druhým šampionátem, který značka podpoří.

Na fotbal Vivo navazuje i v menší lokální kampani. Při nákupu nového smartphonu Vivo X80 Lite, který byl v Česku představen v polovině září, dostanou zákazníci fotbalový míč Vivo jako dárek. Telefon je za zvýhodněnou cenu 10 tisíc korun v prodeji do 2. října, potom o tisícovku zdraží.

Pro fanoušky fotbalu připravilo Vivo infografiku s rozpisem zápasů:

Klepněte pro větší obrázek
Váš názor Další článek: Jak fotí Motorola Edge 30 Ultra. 200Mpx snímač je skvělý, nikoli však revoluční

Témata článku: Vivo, , , , , FIFA, Česká republika, Fotbalové MS, Rozpis zápasů, Partner, Vivo X Fold +, Vivo X Fold, F +, Sportovní událost, Katar, Rozpis, Oficiální partner