Vodafone aktualizuje zákaznické systémy. O víkendu nepojedou samoobsluhy

Vodafone upozorňuje na plánovanou víkendovou odstávku zákaznických systémů. Od pátku 25. září 18:00 hodin nejpozději do večerních hodin neděle 27. září 2020 budou probíhat aktualizace, během nichž mohou být dočasně omezeny funkce samoobslužných systémů.

Týká se to Internetové, SMS, Hlasové samoobsluhy a mobilní aplikace Můj Vodafone. Během aktualizace doporučuje operátor dobíjet předplacené karty prostřednictvím bankomatů nebo internetového bankovnictví. Dobití přes jiné kanály nebude možné. S blokací ztracené nebo odcizené SIM karty pomůže linka péče o zákazníky.

Na běžný provoz sítě, tj. na volání, zprávy nebo připojení k internetu nebude mít aktualizace žádný vliv. Pokud potřebujete provést aktivace či změny v nastavení služeb, měli byste to stihnout do pátečních 16:00 hodin. Vodafone se omlouvá za dočasné snížení komfortu při nastavení služeb a děkuje za pochopení.

Diskuze (9) Další článek: RECENZE: Nokia 5.3 staví na čistém Androidu a oddanosti značce

Témata článku: SMS, Vodafone, Můj Vodafone, Zákaznický servis, Odstávka, Nastavení služeb, Internet, Internetové bankovnictví, Aktualizace, Samoobsluha, Bankomat, Systém, Běžný provoz


Určitě si přečtěte