Vodafone zaktualizuje zákaznické systémy. O víkendu nepojedou některé samoobsluhy

Vodafone upozorňuje na plánovanou víkendovou odstávku zákaznických systémů. Od pátku 26. listopadu 20 hodin nejpozději do večerních hodin neděle 28. listopadu 2021 budou probíhat aktualizace, během nichž mohou být dočasně omezeny funkce samoobslužných systémů.

Týká se to zejména SMS a Hlasové samoobsluhy. Internetová samoobsluha a mobilní aplikace Můj Vodafone by podle oznámení operátora měly být po většinu času k dispozici.

Během aktualizace doporučuje operátor dobíjet předplacené karty prostřednictvím bankomatů nebo online terminálů (Sazka, pošta atd.). Dobití přes jiné kanály nebude možné. S blokací ztracené nebo odcizené SIM karty pomůže linka péče o zákazníky.

Na běžný provoz sítě, tj. na volání, zprávy nebo připojení k internetu nebude mít aktualizace žádný vliv. Pokud potřebujete provést aktivace či změny v nastavení služeb, měli byste to stihnout do pátečních 18:00 hodin. Vodafone se omlouvá za dočasné snížení komfortu při nastavení služeb a děkuje za pochopení.

Diskuze (2) Další článek: Spotify se přiblíží TikToku. Nabídne vertikální videoklipy, které můžete hodnotit srdíčky

Témata článku: Mobilní aplikace, Vodafone, Můj Vodafone, Aktualizace, SMS, Internet, Zákaznický servis, Odstávka, Samoobsluha, Předplacená karta, Sazka, Internetové bankovnictví, Systém, Běžný provoz, Nastavení služeb, Operátor, Bankomat, Vodafone — Heureka.czPřehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

Přehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

** Pixely už jej mají, nyní se čeká na další mobilní výrobce ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V níže uvedeném seznamu se dozvíte, kde aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Starfield v sérii videí láká do skvostných lokací napříč galaxií

Starfield v sérii videí láká do skvostných lokací napříč galaxií

Očekávaný sci-fi epos Bethesdy se ukazuje zase o něco více.

Michal Maliarov
StarfieldVideo
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Seagate začne prodávat 20TB pevné disky i běžným smrtelníkům
Karel Javůrek
ÚložištěPevné diskySeagate