Vodafone láká na kombinaci služeb, neomezená mobilní data můžete mít za 500 Kč

Vodafone přichází s novou kampaní, v rámci které nabízí slevy na paušál při využívání více druhů služeb. Jedná se o spojení mobilních služeb, pevného internetu a internetové televize.

Například tarif Neomezený Basic s běžnou cenou 599 Kč měsíčně můžete mít o stovku levněji při současném využití pevného internetu od Vodafonu. Jediným limitem tohoto tarifu je snížená stahovací rychlost připojení na 2 Mb/s, samotný objem stažených dat není omezen, stejně jako nejsou omezeny minuty volání a SMS.

Sleva až 200 Kč měsíčně

Sleva se ale vztahuje i na vyšší dva datově neomezené tarify – Neomezený Super za 699 Kč měsíčně (s rychlostí stahování 10 Mbit/s) a Neomezený Premium za 999 Kč měsíčně, který už nemá žádný limit, ani v přenosové rychlosti dat. Na tarifu Premium tak proti běžné ceně ušetříte 200 Kč za měsíc, nižší dva tarify jsou s pevným internetem výhodnější o stovku.

Pokud zvolíte kombinaci pevného internetu a televize Vodafone TV, konkrétně jejího tarifu Komfort, máte na čtvrt roku sledování televize bez paušálu (platí se ale poplatek 70 Kč měsíčně za pronájem set-top boxu). Po skončení tříměsíční zvýhodněné doby platí slevy na Vodafone TV, které operátor spolu s pevným internetem poskytuje už nyní.

Vodafone TV lze nyní ovládat i hlasem:

U pevného internetu Vodafone ponechává zvýhodněnou cenu 490 Kč za připojení s rychlostí 500 Mb/s, pronájem modemu stojí 70 korun měsíčně. Nejrychlejší gigabitový pevný internet poskytuje Vodafone za 899 Kč měsíčně, stovka navíc se platí za pronájem modemu. Nejnižší tarif s rychlostí 50 Mb/s pořídíte za 359 Kč měsíčně.

Diskuze (29) Další článek: Rozborka Xiaomi Mi Mix 4 ukazuje v detailu unikátní displej přes selfie

Témata článku: , , , , , , , Super, Sleva, Neomezený Basic, Tarif, Neo +, Kombinace, Neomezený, Rychlost,