Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu

Vodafone se od dnešního dne hlásí s novým firemním sloganem. Dosud používaný „Budoucnost je úžasná. Ready?“ nahrazuje anglický claim „Together we can“ (společně můžeme). Nový slogan má vystihovat výzvy, kterým čelí jednotlivci i celá společnost a které se dají řešit za pomoci silného spojení lidí a technologií.

V rámci kampaně podporující novou firemní vizi připravil operátor zajímavou nabídku pevného internetu až za polovinu původní ceny. Výhodnější pevné připojení na doma se vztahuje jak na kabelovou síť bývalého UPC, které Vodafone předloni akvíroval, ale i fixní připojení od dalších partnerských poskytovatelů (Quadruple nebo CETIN).

Klepněte pro větší obrázek

Tarify s až 50% slevou jsou dostupné od 1. dubna do 31. května 2021. Kdo si je v tomto období pořídí, může je za stejnou cenu využívat navždy. K měsíčnímu paušálu se vždy připočítává ještě poplatek za pronájem modemu. Tarif s rychlostí 1 Gbit/s, která je podle Vodafonu dostupná 1,4 milionu domácností v Česku, tak můžete získat za 550 Kč namísto původní tisícovky. Za polovinu ceny lze získat i 500 Mbit/s, nejnižší 300 Mbit/s má slevu 30 %. Podrobnější informace o tarifech najdete na stránkách operátora.

Reklamní spot z nové kampaně Vodafonu:

Diskuze (56) Další článek: Čínské monstrum zevnitř. Podívejte se na rozborku Xiaomi Mi 11 Ultra

Témata článku: Tarify a mobilní služby, Operátoři, Technologie, Vodafone, Akční nabídka, Internet, UPC, Tarif, Operátor, F +, Česká republika, Slogan, Sleva, Pevné připojení, Vodafone — Heureka.cz