Vodafone navyšuje studentský tarif. Za stejné peníze nyní nabízí 15 GB dat

Vodafone potichu vylepšil studentský tarif #jetovtobě. Kromě neomezeného volání a SMS zpráv navýšil datový balíček z 12 na 15 GB. Stále však platí, že v základu student získá pouze 10 GB, zbytek si každý měsíc musí aktivovat v aplikaci Můj Vodafone. Kromě toho je součástí tarifu také služba Social Pass pro neomezenou spotřebu dat v aplikacích Facebook, Instagram, Twitter a další.

Tarif nadále vyjde na 499 Kč a nabídka platí jak pro nové, tak stávající zákazníky. Podmínkou pro získání tarifu je studentský průkaz ISIC a věk do 26 let (včetně). K balíčku získáte zdarma ještě druhou (čistě datovou) SIM, ze které může váš datový balíček čerpat někdo další, případně ji vložíte no tabletu či notebooku.

Vodafone s novou nabídkou přišel trochu nečekaně v období koronavirové krize, kdy se většina operátorů soustředí spíše na dočasné nabídky s neomezenými datovými balíčky pro všechny. Vodafone bohužel podobnou nabídku stále nenabízí, ovšem zmíněným studentům alespoň dočasně nadělí službu Chat Pass pro neomezené datování v aplikacích Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram a Viber.

Diskuze (14) Další článek: Jak by mohl vypadat skládací Galaxy Fold 2? Podle těchto renderů skvěle!

Témata článku: Tarify a mobilní služby, Aplikace, Facebook, SMS, Operátoři, Instagram, Můj Vodafone, Twitter, Viber, Telegram, Studentský tarif, Vodafone, WhatsApp, Chat Pass, Balíček, Datový balíček, PAI, GB data, Data, Stejný peníze, Social Passo, Tarif, Facebook Messenger


Určitě si přečtěte