Vodafone pomůže učitelům. Neomezený tarif a pevný internet na čtvrt roku za 599 Kč

Vodafone pomůže učitelům. Neomezený tarif a pevný internet na čtvrt roku za 599 Kč

Vodafone pokračuje v podpoře vzdáleného online vzdělávání. Nově dostanou možnost pořídit výhodnější připojení k síti také učitelé. Pro ty má česká operátorská trojka speciální nabídku mobilního tarifu Vodafone Neomezený za 599 Kč měsíčně a k tomu pevné připojení na tři měsíce zdarma. Už dříve operátor podpořil rodiny, které si nemohou dovolit internet pro online výuku, pevným připojením na půl roku zdarma.

„Sledujeme, jak se mění požadavky našich zákazníků v této náročné koronavirové době a vycházíme jim podle aktuální situace vstříc. Studenty ve vzdělávání podporujeme dlouhodobě, ale zdá se nám, že se obecně trochu zapomíná na učitele. Také oni se musí vypořádat s novým způsobem výuky a jsou to především oni, kdo potřebuje opravdu kvalitní připojení k internetu a být flexibilní,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Učitelský balíček je kombinovaný. Obsahuje mobilní tarif Vodafone Neomezený za cenu 599 korun měsíčně (neomezené volání, neomezené SMS i neomezený objem přenesených dat s rychlostí až 10 Mb/s) a k tomu pevné připojení na 3 měsíce zdarma. Učitel, který bude chtít nabídku využít, pouze potvrdí při objednání tarifu skutečnost, že je učitelem. Nabídka pro učitele bude platná od čtvrtka 12. listopadu do konce letošního roku a dostupná bude pouze online.

Diskuze (13) Další článek: MediaTek brzy dožene Snapdragon 865. Velká bitva o čipsety nás teprve čeká

Témata článku: Tarify a mobilní služby, Koronavirus, SMS, Neomezený tarif, Vodafone, Neomezená data, Internet, Výuka, Pevné připojení, Učitel, Čtvrt roku, Vzdělávání


Určitě si přečtěte