Vodafone přidal do nabídky nejlevnější 5G telefon. Prodává i sluchátka a chytré hodinky

Vodafone v únoru opět rozšiřuje nabídku koncových zařízení. Na výběr je několik desítek smartphonů včetně těch s 5G konektivitou, ale také obyčejné tlačítkové telefony, tablety, chytré hodinky, zcela bezdrátová sluchátka, herní konzole, televizory, modemy a zařízení pro internet věcí.

Jako novinka byl v únoru zařazen cenově nejdostupnější 5G smartphone Redmi Note 9T, za který si operátor účtuje 6 400 Kč. Přibyly také dva nové Samsungy, z toho jeden opět s podporou 5G sítí – Samsung Galaxy A32 5G za 7 600 Kč. Zajímavostí je zařazení repasovaného Apple iPhone 7 32GB za 7 000 Kč.

Při uzavření smlouvy sleva až 4 000 Kč

Nabídku příslušenství rozšířila náhlavní sluchátka Apple AirPods Max s aktivním potlačením hluku. Stojí 16 477 Kč. Další novinkou jsou chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Lite za 1 577 Kč. Tabulku s cenami všech zařízení v únorové nabídce naleznete v galerii tohoto článku.

Stejně jako v minulých měsících také v únoru Vodafone poskytuje slevy na nová zařízení, a to ve dvou úrovních – 4 000 Kč a 2 000 Kč. Nárok na výši slevy určuje tarif a jeho minimální měsíční plnění, které začíná na 390 korunách při kombinované nabídce. Slevy získá zákazník při uzavření smlouvy s minimálním měsíčním plněním na 24 měsíců. Ke všem chytrým telefonům dává operátor v prvních 3 měsících bezplatnou výměnu rozbitého displeje.

Sítě 5G

5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Mají kratší odezvu, vyšší přenosové rychlosti, kapacitu a variabilitu. Jsou vyvíjené tak, aby zvládaly širokopásmové připojení miliónů lidí a strojů v metropolích, energeticky nenáročné senzory, které s jedinou baterií vydrží roky, a cokoliv mezi tím.

Ve světě začalo hromadné spouštění 5G sítí v roce 2019, start 5G v Česku byl opožděný. Nejvýznamnějšími vývojáři 5G technologií a výrobci síťových komponent jsou Huawei, Nokia, Ericsson a Samsung.

Diskuze (5) Další článek: Samsung rozjíždí únorový cashback. U vybraných modelů vrátí až 2 500 Kč

Témata článku: , , , , , , , , Operátor, Měsíční plnění, Sleva, Chytré, Pro +, Nabídka, Watch Lite, Sluchátko, Xiaomi Já Watch Lite,