Vodafone připravil balíčky zlevněných služeb. Za internet, mobil a TV ušetříte až 800 Kč měsíčně

Vodafone připravil cenově výhodnou nabídku pro ty, kteří se rozhodnou u operátora používat více služeb najednou. Při zkombinování pevného internetu, mobilního tarifu a Vodafone TV lze ušetřit až 800 Kč měsíčně. Kombinace mohou být ale i se dvěma službami a na pevný internet dá operátor slevu dokonce samostatně. Nabídka platí do 30. září 2022.

Klepněte pro větší obrázek
„Povinným“ základem nabídky je pevný internet. Největší slevy se dá dosáhnout při kombinaci s mobilním paušálem

Slevy na jednotlivé položky činí 300 Kč u pevného internetu, 300 Kč u internetové televize a 200 Kč u mobilního tarifu. Aby vznikl nárok na slevu, musí se kombinovat vždy konkrétní tarif dané služby, který určí Vodafone, s jiným konkrétním tarifem jiné služby. Základní dvojicí je přitom pevný internet + mobilní paušál. Televizi Vodafone můžete vždy přihodit navíc, nejvyšší sleva 300 Kč se týká nejvyššího tarifu TV Komplet.

Konkrétní kombinace služeb:

  • Pevný internet 1 Gbit/s + Neomezený Super za 599 Kč + 599 Kč (+100 Kč modem) ... sleva 500 Kč
  • Pevný internet 150 Mbit/s + Neomezený Super za 299 Kč + 599 Kč (+70 Kč modem) ... sleva 360 Kč

Slevy na samostatný pevný internet

  • Pevný internet 1 Gbit/s za 699 Kč (+100 Kč modem) ... sleva 200 Kč
  • Pevný internet 500 Mbit/s za 599 Kč (+70 Kč modem) ... sleva 260 Kč

Pro zákazníky, kteří si pořídí zároveň pevný internet a mobilní tarif, přináší operátor ještě jednu výhodu. V případě výpadku pevného internetu je možné službu nahradit jednodenním neomezeným internetem z mobilu. Stačí si v aplikaci Můj Vodafone aktivovat balíček neomezených dat na 24 hodin, který nebude v případě výpadku pevného internetu zpoplatněn.

Diskuze (2) Další článek: iPhony prolezlé reklamou? Apple chce kampaně rozšířit do map a dalších nativních aplikací

Témata článku: Tarify a mobilní služby, Internet, Vodafone, Slevy, Balíčky, Vodafone TV, Služba, Balíček, Super, Sleva, Operátor, TV Komplet, Tarif, Mobil, Vodafone — Heureka.cz