Vodafone připravil oficiální aplikaci pro MFF v Karlových Varech. Už vám neuteče žádný film

Vodafone je tradičně jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (KVIFF), který letos probíhá ve dnech 28. června až 6. července 2019. Pro jeho 54. ročník operátor připravil oficiální mobilní aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2019. Ke stažení je zdarma pro platformy Android a iOS.

Klepněte pro větší obrázek
Tradiční odpočinkový areál Vodafone pláž bude letos kousek od Hotelu Thermal

Aplikace poslouží zejména jako přehledný a kompletní program filmových projekcí. Vytipované filmy si můžete přidávat mezi oblíbené a potom jednoduše vybrat termín projekce. Držitelé festivalových pasů si mohou přes aplikaci rezervovat vstupy na konkrétní projekce – uvolněny jsou vždy předchozí den v 7 hodin ráno.

Klepněte pro větší obrázek
Cestu po kolonádě si můžete zpestřit jízdou ve Velotrixu

Součástí aplikace jsou také informace o doprovodném programu v rámci festivalu, novinky z twitterového kanálu @VodafoneVary a pozvánka na Vodafone pláž, odkud operátor mimo jiné vypravuje šlapací vozítka Velotrix, která vás zdarma převezou mezi hotely Thermal a Pupp. Vodafone pláž se letos kvůli rekonstrukci stěhuje od Vřídla do Dvořákových sadů. Můžete si zde kromě odpočinku také dobít svůj telefon nebo se zdarma připojit k Wi-Fi.

Diskuze (2) Další článek: Huawei vyvíjí vlastní systém pro smartphony už 7 let. Hotový může být příští rok

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Operátoři, Wi-Fi, Vodafone, Film, Marketing, Thermal, Hlavní partner, Pupp, Liftago, Festivalový pas, Karlovy Vary, Předchozí den, Twitterový kanál, Pláž, Oficiální aplikace, Znělka, KVIFF, Operátor, Přehledný program, Projekce, Karlov, Doprovodný program


Určitě si přečtěte