Vodafone u předplacené karty přidává letní mobilní data. Pokud využíváte balíčky, přilepšíte si o 5 až 10 GB

  • Vodafone přidává k předplaceným kartám mobilní data...
  • ...za předpokladu, že mají aktivní alespoň balíček za 149 Kč s daty
  • Dle typu balíčku si od června do srpna přilepšíte o 5 až 10 GB

Vodafone odstartoval sovu letní akci, v rámci které k předplaceným kartám navíc přidává mobilní data . Pokud využíváte specifický předplacený balíček, dostanete v během června, července a srpna navíc až 10 GB dat, která si vyzvednete v mobilní aplikaci Můj Vodafone. Tu si stáhnete, jak z Google Play, tak z App Storu.

Klepněte pro větší obrázek
Balíčky pro předplacené karty se zvýrazněním těch, které dosáhnout na bonusová mobilní data v aplikaci Můj Vodafone. Ta je možné vyzvednout v červnu, červenci a také v srpnu

Akce platí pro všechny, které na předplacené kartě využívají balíčky ze sekce Data a SMS nebo Komplet, které stojí měsíčně alespoň 149 Kč. Např. u balíčku Volání v síti neomezeně + 1,5 GB, který stojí 149 Kč společně s bonusem využijete až 6,5 GB mobilních dat. V případě balíčku Komplet v síti máte dispozici 8,5 GB mobilních dat, neomezené volání a SMS v síti, a to za 299 Kč. Ale jen na tři měsíce.

V případě balíčku 10 GB dat a SMS v síti neomezeně (stojí 399 Kč měsíčně) bude limit navýšen o dalších 10 GB, tj. na 20 GB. Vodafone však opomíjí balíčky pro volání, které do tříměsíční akce nejsou zařazeny. Bonusová data platí pro měsíce červen, červenec a srpen, a jednoduše je aktivujete v mobilní aplikaci Můj Vodafone nebo ve webové samoobsluze.

Zlatá karta je lákadlo jen napůl

Tato akce platí, jak pro stávající, tak pro nové zákazníky. Ti mohou přes léto využít i limitovanou edici Zlaté karty, a to s dočasným datovým limitem 20 GB (15 + 5 GB navíc). Karta stojí 249 Kč, obsahuje kredit 50 Kč, a je k dostání na webu, u vybraných partnerů.

Karta má aktivovaný 15GB datový balíček a neomezené textovky v síti, volání je však zpoplatněno částkou 4,50 Kč a textovka mimo sít stojí 1,90 Kč. Dalších pět měsíců máte identický balíček za 200 Kč, jenže po půl roce se situace značně zhoršuje, samozřejmě v neprospěch uživatele této karty. Měsíčních 15 GB dat (už bez bonusu) zdraží na 399 Kč, a počítat musíte i tím, že se platnost kreditu u předplacené karty od Vodafonu nedávno snížila ze 13 na 10 měsíců.

Letošní letní akce je navíc jen obměnou loňské akce, která měla dát částečně zapomenout na zdražení předplacených balíčků. Jedinou změnou je to, že vloni na bonusových 5 GB dosáhli i uživatelé nejnižšího balíčku z kategorie „Data a SMS“ (za 119 Kč), letos místo toho Vodafone upřednostnil nejdražší balíčky s mobilními daty, a základní balíček vynechává.

Diskuze (3) Další článek: Velká jablečná loupež. Podvodníci vyměnili v Apple Storech 16 tisíc falešných iPhonů a iPadů za pravé

Témata článku: , , , , , , , Předplacená karta, Zlatá karta, App Store, GB data, Balíček, Komplet, Data,