Vodafone v dubnu: levné Alcately, AirPods, projektor a chytrá láhev

Také v dubnu Vodafone nabízí širokou škálu zařízení od několika desítek smartphonů (včetně těch s 5G konektivitou), přes obyčejné tlačítkové telefony, tablety, chytré hodinky, až po zcela bezdrátová sluchátka, herní konzole, televizory, modemy, zařízení pro internet věcí a příslušenství k počítači.

Jako novinky byly v dubnu zařazeny tři cenově dostupné smartphony z dílny čínského TCL – konkrétně naprosto základní Alcatel 1 s operačním systémem Android 8 Go za 1 477 Kč, o něco výše postavený Alcatel 1S (2021) za 2 977 Kč a ze stejného koncernu pocházející smartphone nižší třídy TCL 20 SE za 3 977 Kč.

Premiéru si v nabídce Vodafonu odbyla čínská značka Realme. Pro začátek zařazuje loňský model nižší střední třídy Realme 7 s cenovkou 4 477 Kč. Z netelefonních produktů obohatí výběr příslušenství projektor Xiaomi Mi Smart Compact Projector, dva Bluetooth reproduktory Niceboy RAZE 3 Titan a RAZE 3 Radion. Zajímavou novinkou je ergonomická chytrá láhev Equa Smart z nerezové oceli, která hlídá pitný režim. 

Tabulku s cenami všech zařízení v dubnové nabídce naleznete v galerii tohoto článku.

Sleva až 6 000 a dezinfekce mobilu zdarma

Pro nové i stávající zákazníky má Vodafone připraveny slevy ve dvou úrovních – 4 000 Kč a 2 000 Kč, na Samsung S21 5G dokonce 6 000 Kč. Lze je využít na všechny chytré telefony, tablety, hodinky s eSIM/SIM, notebooky, televizory Sony či herní konzoli PS4. Vodafone i nadále dává ke všem chytrým telefonům bezplatnou výměnu rozbitého displeje, a to v prvních 3 měsících. V souvislosti s koronavirovou epidemií je na každé prodejně nyní možné zdarma využít UV sterilizér a vydezinfikovat svůj mobilní telefon, sluchátka, hodinky nebo klíče.

Věrní zákazníci mohou při přechodu na tarif Vodafone Neomezený u 20 vybraných zařízení zaplatit počáteční platbu od 1 Kč a zbytek na splátky. Jde například o telefony Samsung Galaxy A52 5G, Xiaomi Mi 10T Lite 5G nebo Huawei P40 Lite. Více informací o podmínkách této nabídky je k dispozici na stránkách Vodafonu.

Váš názor Další článek: Casio G-Shock jako chytré hodinky s Wear OS. Přežijí i hodně drsné zacházení

Témata článku: Android, Nákup a ceny, Internet, Vodafone, Ceník, Hodinky, AirPods, Chytrá lahev, Koncern, Herní konzole, Pro +, RAHA, Projektor, Radion, Láhev, Televizor, Vodafone — Heureka.cz