Vodafone vylepšuje službu Roaming na den. Navýšil objem dat ve více než 120 zemích světa

  • Vodafone vylepšil službu Roaming na den
  • Mimo Evropu zvýšil objem dat na dvojnásobek
  • Stále je tu však možnost cestovní eSIM nebo lokální operátor

Zatímco v Evropě mají uživatelé Vodafonu stejné podmínky datování u omezených tarifů (FUP) jako doma, resp. mají u neomezených datových tarifů automaticky nastavený balíček dat pro roaming v Evropě, mimo EU je k dispozici služba Roaming na den. A právě tu Vodafone hned ze startu prázdnin vylepšil.

Klepněte pro větší obrázek
Vodafone vylepšuje Roaming na den. Zvyšuje objem dat na 1 GB, cena zůstává při starém

Cena 199 Kč u neomezených tarifů sice zůstává, ovšem k neomezenému volání a SMS do ČR a na čísla v zemi, ve které se nacházíte, můžete připočíst 1 GB mobilních dat. Doposud operátor nabízel 500 MB na den, a to od změny podmínek v roce 2020. Pokud limit jednodenního roamingu vyčerpáte, můžete si další 1 GB mobilních dat dokoupit za 99 Kč.

Soutěž a možné alternativy

Roaming na den je možné využít ve více než 120 zemí světa, mj. i ve Švýcarsku a na Ukrajině. Při jeho aktivaci Vodafone automaticky nastavuje roamingový datový limit na 1 300 Kč měsíčně. A ten můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit, abyste v zahraničí omylem zbytečně neutráceli. V mobilní aplikaci Vodafone je možné až do 30. září soutěžit o poukaz na zájezd a elektrickou koloběžku. Stačí si před sekci Nabídky partnerů v mobilní aplikaci Můj Vodafone zařídit cestovní pojištění s 50% slevou.

Roaming na den však není jedinou možností, jak získat v zahraničí přístup k mobilní datové konektivitě. V cílové destinaci si můžete zakoupit fyzickou nanoSIM místního operátora s vybraným tarifem, popř. si můžete ještě před odjezdem pořídit cestovní eSIM.

Zdroj: Vodafone

Diskuze (8) Další článek: Které iPhony jsou teď považovány za výběhové nebo zastaralé? V prvním případě máte ještě šanci na opravu

Témata článku: , , , , , , , , Česká republika, Data, Objem, Evropa, Roaming na den, Země světa, Objem dat, Operátor, Švýcarsko,