Vychytávka jménem OneHop. Mobilem vyfotit, hodinky přiblížit a už máte nový ciferník

Ještě než vám předložíme plnou recenzi chytrých hodinek Huawei Watch GT2 Pro, ukážu vám jednu vychytávku. OneHop je unikátní funkce pro přenos obrázků z mobilu přímo na ciferník hodinek. Stačí obě zařízení přiblížit, NFC se postará o bleskové spárování, soubor se přenese přes Bluetooth a hned se zobrazí. Stejným způsobem lze fotek poslat více, když pak aktivujete displej, pokaždé uvidíte jiný obrázek.

OneHop je jednoduchá a efektní funkce. Pokud chcete obrázek lépe oříznout a přiblížit, jde to přes aplikaci Huawei Zdraví. Jděte na kartu zařízení, klepněte na své hodinky, sekci ciferníky a najděte ten, který se jmenuje Gallery. Tam můžete z hodinek smazat nechtěné obrázky, nebo přidat další z galerie telefonu. Také lze změnit styl písma a umístění informací.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
V aplikaci to není tak pohodlné, zato lze fotku lépe umístit a ciferník tak vyladit k dokonalosti.

Původně jsem si užíval, že hodinky Huawei konečně dostaly pořádný výběr ciferníků, v některých si dokonce můžete zvolit, jaké informace budou v jednotlivých widgetech. Ladil ideální a daty našlapaný ciferník, ale pak to stejně vyhrál Gallery s mými vlastními obrázky. Sice kromě času ukazuje už jen datum a našlapané kroky, ale fotky a s nimi spojené vzpomínky mi dělají větší radost.

Diskuze (4) Další článek: eRouška opravdu neukáže čas kontaktu s nakaženým. Nenechte se zmást nešťastným překladem ani notifikací

Témata článku: Huawei, , , , , Mobil, Ciferník, Gallery, OneHop, Obrázek, Aplikace, Vychytávka