Vyfoť podzim a vyhraj Samsung GALAXY S4 zoom

Začíná podzim, nejoblíbenější roční období fotografů. Zachyťte podzim co nejoriginálněji a získejte fotosmartphone Samsung GALAXY S4 zoom.
Vyfoť podzim a vyhraj Samsung GALAXY S4 zoom

Se začátkem podzimu vyráží spousta fotografů do exteriérů zachytit barvité proměny přírody. Nyní máte jedinečnou příležitost ukázat, co ve vás dřímá za talent, a ještě k tomu být odměněni. MobilMania se společností Samsung CZ pro vás připravila originální fotografickou soutěž „Vyfoť podzim“. Její vítěz získá jako cenu zbrusu nový fotosmartphone Samsung GALAXY S4 zoom.

Klepněte pro větší obrázek

Vaším úkolem bude vyfotit co nejoriginálnější snímek s podzimní tematikou a šikovným způsobem do něj zakomponovat logo nebo nápis Samsung. Je zcela na vás, jakým zařízením fotografii pořídíte a jaké bude její umělecké ztvárnění, soutěžní snímek však nesmí projít žádným softwarem na úpravu fotografií, a to včetně Instagramu a podobných služeb. Také logo Samsung nesmí být do snímku přidáno dodatečně. Všechny nedovoleně upravované snímky budou ze soutěže vyřazeny.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Výhrou v soutěži je smartphone Samsung GALAXY S4 zoom

O co se hraje?

Samsung GALAXY S4 zoom je smartphone kombinovaný s digitálním kompaktním fotoaparátem. Objektiv poskytuje 10× optický zoom, fotosenzor disponuje rozlišením 16 Mpx. Jako displej i hledáček zároveň slouží 4,3palcový Super AMOLED displej. Více se dočtete v naší recenzi.

Od 23. do 29. září budete moci své fotky nahrávat do soutěžní galerie Vyfoť podzim. Každý soutěžící může nahrát maximálně dvě soutěžní fotky. Na konci dne 29. září se galerie pro nahrávání fotografií uzavře a od 30. září začne fáze hodnocení, která potrvá do 3. října. Soutěžní snímky může hodnotit na stupnici od 1 do 10 (1 nejslabší, 10 nejlepší) každý čtenář přihlášený na stránkách MobilMania.cz. Autor fotografie s nejlepším hodnocením na závěr získá výhru v podobě smartphonu Samsung GALAXY S4 zoom. Závěrečné vyhodnocení soutěže proběhne v pátek 4. října.

Pravidla soutěže v kostce:

  1. Soutěž začíná v pondělí 23. září vydáním tohoto článku a trvá do čtvrtka 3. října.
  2. V první fázi 23. až 29. září (23:59 h.) probíhá nahrávání fotografií do soutěžní galerie, ve druhé fázi 30. září až 3. října (23:59 h.) probíhá hodnocení soutěžních fotografií v galerii.
  3. Pro účast v soutěži i hodnocení fotografií je nutné se zaregistrovat a přihlásit svým uživatelským jménem (nebo přes OpenID, mojeID či Facebook) na stránky MobilMania.cz.
  4. Každý soutěžící smí do soutěžní galerie nahrát nejvýše dvě soutěžní fotografie ve výše uvedeném období.
  5. Do soutěže budou zařazeny fotografie s podzimní tematikou, obsahující logo nebo nápis Samsung.
  6. Soutěžní fotografie mohou být pořízeny jakýmkoli zařízením, nesmí však být dodatečně softwarově upravovány, a to ani pomocí služeb jako Instagram aj.
  7. Hodnotit fotografie může každý čtenář přihlášený na MobilMania.cz ve výše uvedeném období.
  8. Výhru v podobě nového smartphonu Samsung GALAXY S4 zoom obdrží ten soutěžící, jehož soutěžní fotografie bude mít po ukončení soutěže nejlepší hodnocení.
  9. Soutěž mimo výše uvedených podmínek podléhá také Všeobecným pravidlům soutěží webových stránek Mladé fronty.

Vstup do soutěžní galerie

Diskuze (52) Další článek: Benchmarky ztrácejí smysl. Švindluje už kde kdo

Témata článku: Samsung, Galaxy, Soutěže, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4 Zoom, Samsung Galaxy S4-A, Samsung Galaxy s, Podzim, #zoom, GAL, Galaxy s, Soutěžní fotografie, Zoom, Soutěžní snímek, Sam


Určitě si přečtěte

AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
Samsung Galaxy Watch 4 se blíží. Hodinky zřejmě dokáží změřit glykémii
Martin Chroust
Krevní cukrSpekulace
Android 12: Nainstalovali jsme první preview, tady jsou hlavní novinky
Filip KůželVladislav Kluska
Android 12Video
Hodinky Huawei se naučily instalovat aplikace a reagovat na notifikace. Ale…
Filip Kůžel
Polochytré hodinkyTýden mobilně