Vyfotíte kostky Lega a aplikace poradí, co se z nich dá postavit. Funguje skoro dokonale

Pokud máte doma v krabicích hromady kostek Lega a nevíte, co z nich postavit, aplikace Brickit vás uchvátí. Je zdarma pro iOS, verze pro Android by měla dorazit na podzim 2021. Aplikace využívá kameru zařízení v kombinaci s umělou inteligencí, kdy stačí na rovné ploše kostky rozprostřít a naskenovat. Hned poté uvidíte různé návody na to, co z té změti vytvořit.

Doporučeno je mít alespoň 150 kostek a odstranit z nich ty velké a popřípadě speciálně tvarované. Aplikace si nejlépe poradí s těmi zcela klasickými. Fascinující je i to, že návody jsou interaktivní. Pokud tedy kliknete na kostku v návodu, ihned se vám zobrazí ve vašem rozložení kostek. Díky tomu tedy prakticky nic nehledáte a jdete na jistotu. I když pak návody nabízejí jisté barevné varianty, umělá inteligence vám vybírá ty pro vás dostupné. Prostě a jednoduše pracujete s tím, co máte.

Brickit jsme vyzkoušeli, podívejte se:

Brickit skutečně dokáže změnit pohled na ty hromady kostek, které máte uložené v krabicích a už kolikrát jste si říkali, jestli je není lepší rovnou vyhodit. Teď konečně najdou využití. Zajímavé je, že aplikace je vytvořena nadšenci z Lego komunity a samotným výrobcem (zatím) není nijak oficiálně certifikovaná. Bylo by však na pováženou, kdyby si Lego nechalo tento nápad uniknout a nijak jej nezapojilo do svých aktivit. Chcete-li se o projektu dozvědět více, navštivte jeho webové stránky.

Diskuze (4) Další článek: Budoucí Apple Watch se naučí měřit krevní tlak a alkohol v krvi. Senzory už jsou vyrobené

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, iOS, Aplikace, Umělá inteligence, Lego, Návod, Kamera, Kostka, PodzimNier Reincarnation: emotivní výprava s minimem hratelnosti | Recenze

Nier Reincarnation: emotivní výprava s minimem hratelnosti | Recenze

PAtříte k milovníkům světa hry Nier? Pokud ano, jistě nezapomínejte na mobilní verzi hry. Je trochu jiná, ale přesto jí nechybí původní DNA.

Ladislav Novák
Mobilní hryAkční adventuraAndroid
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny
Phil Spencer potvrdil, že TES 6 nevyjde dříve než pokračování hry Fable
Michal Maliarov
Phil SpencerThe Elder Scrolls
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace srpen 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace srpen 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, které se na světě nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály