Výhodný tarif T-Mobilu přináší 4 GB dat a službu Pořád online za 425 Kč

Výhodný tarif T-Mobilu přináší 4 GB dat a službu Pořád online za 425 Kč

T-Mobile po čase opět přináší nabídku časově omezeného akčního tarifu. Ten se v portfoliu objevuje několikrát do roka, zpravidla pokaždé s jinými parametry a cenou. Jeho úkolem je přilákat k operátorovi zejména zákazníky konkurentů, proto se mu v interní hantýrce T-Mobilu říká také akviziční tarif. Aktivuje se na webu operátora.

Do 31. října 2021 mají zájemci možnost získat tarif se 150 volnými minutami a 150 volnými SMS do všech sítí, a k tomu 4 GB dat za 425 Kč měsíčně. V ceně je také služba Pořád online, což znamená surfování zpomalenou rychlostí 256 kbit/s při vyčerpání FUP limitu. Jako bonus přidává T-Mobile v prvním měsíci od aktivace neomezené surfování.

V porovnání s trvale nabízenými tarify T-Mobilu nejde o úplně mizernou nabídku, byť k opravdové „výhodnosti“ má stále ještě daleko. Například ceníkový tarif Start obsahuje neomezené minuty a SMS, plus k tomu 1 GB dat (bez Pořád online) za 475 Kč měsíčně. Standardní tarif nazvaný 4 GB Plus se stejným FUP a službou pořád online stojí 575 Kč, ale zase obsahuje neomezené volání i SMS do všech sítí.

Diskuze (14) Další článek: Nadvláda Snapdragonu 888 nekončí. Tohle je 10 nejvýkonnějších Androidů za září

Témata článku: Tarify a mobilní služby, T-Mobile, SMS, Paušál, Akční nabídka, FUP, GB data, Data, Výhodný tarif, Surfování, Start, Operátor, TarifVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Recenze mobilu Oppo Reno5 Z. Duhové barvy a sebevědomí mu nechybí

Recenze mobilu Oppo Reno5 Z. Duhové barvy a sebevědomí mu nechybí

** Oppo Reno5 Z má hezký displej, dobrou konstrukci a taky hezky fotí ** Prostředí je až zbytečně složité ** Problémem je sebevědomá cena a fakt, že telefon je prostě jen dobrý

Jakub Vrbacký
Recenze
Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Tyto filmy a seriály jsou teď na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o souhrnnou oblíbenost za poslední týdny, kterou zjišťuje web FlixPatrol.

Ondřej Králík
Netflix