Vylepšená verze Huawei Watch GT 2 Pro změří EKG. Náramek Band 6 Pro i teplotu

Huawei včera kromě smartphonů P50 a P50 Pro představilo i chytré hodinky Watch GT 2 Pro ECG a náramek Band 6 Pro. V případě hodinek může být číslování pro někoho trochu matoucí, jelikož firma již nabízí hodinky Huawei Watch 3. Tato verze však odkazuje na starší model s tím, že jako bonus nabízí měření EKG. V telefonu si pak budete moci procházet natočené záznamy.

Jinak jsou hodinky totožné se základní verzí z loňského roku, s kruhovým 1,39“ AMOLED displejem krytým safírovým sklíčkem a tělem z titanu. Nechybí snímač srdečního tepu, okysličení krve a hodinky zvládají i měření spánku a stresu. Kromě toho dokáží trackovat více než 100 sportovních aktivit. Hodinky překvapivě stále běží na starším systému LiteOS, nikoliv novém HarmonyOS.

Náramek Huawei Band 6 Pro je víceméně rovněž totožný jako základní verze prodávaná u nás včetně designu, 1,47“ displeje i schopnosti měřit srdeční tep, kyslík v krvi, stres či spánek. To vše s dvoutýdenní výdrží. Nový Pro model však dostal novinku v podobě měření tělesné teploty.

Obě zařízení jsou primárně určená pro čínský trh. Vylepšené hodiny Watch GT 2 Pro startují na 3088 juanech (cca 12 600 Kč). Náramek Band 6 Pro je dostupnější s cenou 449 juanů (zhruba 1 900 Kč). Stále však existuje možnost, že se odstupem času začnou prodávat i v EVropě.

Nedávno představené Huawei Watch 3:

Zdroj GSMArena

Diskuze (6) Další článek: Vivo Y72 5G je stylový telefon pro mladé hráče. 5G je přípravou do budoucna

Témata článku: Huawei, Chytré hodinky, Hodinky, Chytré náramky, EKG, Smartwatch, Měření stresu, SPO2, Spánek, Měření teploty, Huawei Watch, Band, Verze, Huawei Watch GT, Teplota, Evropa, Watch GT, Huawei Band, Náramek, Vylepšená verzeGoogle ruší aplikaci Android Auto. Její funkce převezme Google Assistant
Martin Miksa
Android 12Android AutoMobilní aplikace
Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy