Výrobce Nokií upravil plán aktualizací na Android 11. Některé modely si počkají

Společnost HMD Global už loni v říjnu zveřejnila harmonogram plánových aktualizací vybraných Nokií na Android 11. Aktualizaci obdrželo ke konci dubna již sedm smartphonů, a další budou záhy následovat. HMD však nepatrně upravilo svůj harmonogram aktualizací, který se nově natáhne až do třetího čtvrtletí. A to se týká majitelů Nokie 6.2, Nokie 7.2 a také Nokie 9 PureView. Tyto telefony měly přitom update původně obdržet nejpozději koncem června.

Do konce druhého čtvrtletí dorazí aktualizace na modely Nokia 1 Plus, Nokia 1.3, Nokia 1.4, Nokia 2.4, Nokia 3.4, Nokia 5.3 a Nokia 5.4. Celkem tedy bude na Android 11 aktualizováno šestnáct starších Nokií. Nové modely Nokie, které se na trh dostávají se zcela přepracovaným označením, již přímo od vybalení z krabice poběží na Androidu 11.

Zdroj: Nokia

Diskuze (3) Další článek: Chytrá zařízení už nastavíte i z Windows 10. Přes aplikaci Samsung SmartThings

Témata článku: Nokia, Android, Smartphony, HMD Global, Aktualizace softwaru, Update, Aktualizace, Android 11, Nokia 1 Plus, Nokia 1.3, Nokia 1.4, Nokia 2.4, Nokia 3.4, Nokia 5.3, Nokia 5.4, Nokia 6.2, Nokia 7.2, Nokia 9 PureView, Harmonogram, Plán, Výrobce, Model, Konec, Čtvrtletí, Telefony s Androidem na Heureka.cz