Výstavba 5G sítí v Německu před důležitým rozhodnutím, které může ovlivnit i ostatní země

Názory k článku

avatar
17. 01. 2020 12:46

Ať už jsou skutečnosti ohledně Huawei jakékoliv, tak nejdůležitější jsou politické postoje, atmosféra, vztahy a rozhodnutí.
A když vidím chování D.Trumpa, obchodní války mezi USA, EU a Čínou .. a když vezmeme v potaz i často až přehnaně byrokratický přístup evropských komisařů, tak já osobně bych si na místě mobilních operátorů nezahrával s ohněm a o nějakém Huaweii bych neuvažoval ani ve snu. V Bruselu potom někomu střelí v palici, plošně se to zakáže a bude to ve výsledku hodně drahá sranda.Nehledě na to, že 5G je sofistikovaná moderní technologie o jejíž výstavbu by se měly postarat známé a důvěryhodné evropské společnosti - žádný Číňan, Korejec, Rus nebo Američan. Ve výsledku je to podobné i naopak = antivirová společnost AVAST si v Číně ani neškrtla a když se odstěhujete do Íránu a postavíte si tam kostel, tak jste do 24 hodin ukamenovaní.
Evropa je až přehnaně moc otevřená, zkostnatělá a naivní - což by se mělo hodně rychle a hodně radikálně změnit, dokud nebude vše čínské a v každém městě mešita.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
xls  |  17. 01. 2020 15:13

Pořádná zábava by byla, kdyby si operátoři na těch technologiích Huawei sítě 5. generace postavili a pak jim to regulátor zakázal na základě nějaké prokázané špionážní kauzy provozovat.Rozumný člověk by k tomu přistupoval jako v normálním životě: co není důležité, kde záleží hlavně na ceně a případně se počítá s vyhozením věci - není problém koupit čínu, na čem člověku záleží - číně se vyhnout.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor