O2 | Akce

Vyzkoušejte O2 TV. Do konce léta je HBO a Sport Pack pro všechny zdarma

O2 láká na svoji online televizi, a až na dva měsíce vás ji nechá vyzkoušet zdarma. Bohužel ne celou, pouze balíčky HBO a Sport Pack, což zahrnuje programy HBO, HBO 2, HBO 3, O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis. Chybět nebude výběr ze souběžně hraných zápasů, zpětné zhlédnutí až 7 dní nebo možnost cokoli si zastavit, přetočit a nahrát. Zdarma se tedy můžete podívat na seriálové hity jako jsou Sedmilhářky, nebo Příběh služebnice, ze sportu jsou k dispozici nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, UEFA Liga mistrů, tenisový okruh WTA, galavečery MMA nebo hokejová extraliga.

O2 TV HBO a Sport Pack si může pořídit kdokoli, vše se aktivuje online. Zákazníci získají jeden přístup, který mohou využít ke sledování oblíbených pořadů na libovolném zařízení – na televizi, počítači nebo v aplikaci O2 TV na mobilu či tabletu. Nabídku si může aktivovat kdokoli bez ohledu na to, od jakého poskytovatele má internet. Televizi je možné sledovat i ve všech zemích Evropské unie.

K aktivaci je nutná funkční platební karta, ze které operátor strhne částku 1 Kč, kterou následně na danou kartu zpět vrátí. Tento proces slouží k ověření funkčnosti karty, ale pozor, po ukončení bezplatného období služba automaticky přejde do placeného režimu s cenou 299 Kč měsíčně.

Službu O2 TV HBO a Sport Pack lze zdarma aktivovat od 25. července do 22. září 2019 a automaticky se prodlužuje vždy na dalších 30 dní. Pokud k prodloužení dojde nejpozději 22. září, mohou diváci sledovat dané kanály bezplatně dalších 30 dní. Před skončením bezplatného období obdrží všichni zákazníci e-mail, ve kterém je bude operátor informovat o tom, že se blíží přechod na placenou verzi služby.

Diskuze (21) Další článek: DxO Mark potvrzuje kvalitu foťáku Google Pixel 3a. Vyrovná se dražším modelům

Témata článku: O2, Akce, HBO, Evropská unie, Internet, Televize, Extraliga, UEFA, WTA, MMA, Sport Pack, Operátor, TV Sport, Liga mistrů, Liga, Fortun, Zákazníci, Konec léta, Žďár, TV +, Karta


Určitě si přečtěte

Air Bank vylepšuje aplikaci. Přidává některé funkce z internetového bankovnictví
Jan Láska
Air BankMobilní bankovnictvíMobilní aplikace
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Android 12 přinese nové prostředí. Google ukázal, jak bude vypadat
Vladislav Kluska
Android 12BetaAndroid