wap.mobilmania.cz: vyzkoušejte malou MobilManii

Když není na dosah internet, stačí sáhnout po mobilu a vyťukat wap.mobilmania.cz. Rázem jste zpátky ve světě mobilních technologií, v rychlém textovém zpravodajství. Stejně aktuálním, jaké najdete na webu. Až si přečtete novinky a recenze, můžete si doladit mobil pěkným pozadím či melodií.
wap.mobilmania.cz: vyzkoušejte malou MobilManii
Rádi bychom vám připomněli, že na naše stránky nemusíte přistupovat nutně z webu. Každý den pro vás připravujeme i zjednodušenou verzi MobilManie, kterou snadno najdete ve wapovém prohlížeči vašeho telefonu. Stačí do vyhledávače zadat adresu wap.mobilmania.cz. Protože jde o jednoduchou textovou variantu našich zpráv, nemusíte se bát časové náročnosti a vysokých účtů za datový přenos jako při plném webovém zobrazení.

Klepněte pro větší obrázek
Zadání adresy wapové verze MobilManie

O nic nepřijdete

Můžete se spolehnout, že o žádnou novinku v sekci Bleskovky, o žádnou recenzi či novou nabídku operátorů nepřijdete. Všechny texty, které každodenně zveřejňujeme na internetu, najdete i na wapové verzi našich stránek. Po kliknutí na vybraný článek se zobrazí krátká ukázka těla, zpravidla perex. Až teprve když vás zpráva zaujme, můžete si ji přečíst celou kliknutím na odkaz „více“.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hlavní menu • výpis aktuálních článků • bleskovky

Vypustili jsme obrázky, čistě textová verze se velmi rychle načítá a prohlížení je díky tomu pohodlné, bez zbytečných prostojů. Součástí hlavní nabídky je vyhledávaní podle zadaných znaků. Wapové rozhraní MobilManie nemá problémy s českou diakritikou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vyhledávání • výsledky

Abyste věděli, že na vás myslíme, připravili jsme ve spolupráci s dodavatelem mobilního obsahu malý dárek. Každý si teď může stáhnout jednu javovou hru, melodii a tapetu zdarma. Pokud jich budete chtít více, není problém vybrat si z široké nabídky, kterou pravidelně doplňujeme. Všechen mobilní obsah je členěn do kategorií.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Malý dárek v podobě javové hry, melodie, tapety

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Výběr mobilního obsahu je bohatý

Hned ve wapovém rozhraní se můžete účastnit diskuzí ve fóru, všechny najdete na jednom místě v sekci „Diskuze“. Podle kategorií rozdělujeme zvlášť bleskovky, tiskové zprávy, články pro zkušené uživatele, dění v táboře operátorů, chytrých mobilů a PDA zařízení. Nově můžete prozkoumat i testy a novinky z oblasti navigačních zařízení.

Klepněte pro větší obrázek
Součástí wapových stránek je i sekce věnovaná navigaci

Občas nejste v dosahu internetu. To ale nutně nemusí znamenat, že přijdete o dění ve světě mobilních telefonů. Stačí vám jediný stupeň ukazatele síly signálu GSM sítě na displeji vašeho mobilu a jste zpátky u nás. Chcete-li zůstat v obraze, čtěte stránky wap.mobilmania.cz.

Diskuze (18) Další článek: O2 rozdává 20 LCD televizí denně

Témata článku: Ostatní, Mobil, MobilMania, WAP, MOBI, Krátká ukázka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46