Withings ScanWatch Nova. Stylové hybridní hodinky natočí EKG a nabité vydrží celý měsíc

  • Značka Withings se specializuje na hybridní hodinky
  • ScanWatch Nova změří tep, okysličení krve, spánek a natočí EKG
  • Na jedno nabití vydrží až jeden měsíc

Značka Withings představila nové hybridní hodinky ScanWatch Nova, které si berou spoustu funkcí ze stávajícího modelu ScanWatch 2, k němuž však přidávají luxusnější design, který může na první pohled připomínat potápěčské hodinky. I tentokrát se bavíme o hybridních hodinkách, které kombinují ciferník s analogovými ručičkami, pod nímž zajišťuje zobrazování černobílý OLED displej. I díky tomu můžete z hodinek „vymáčknout“ až 30 dní fungování na jedno nabití. A to bez nějakých výraznějších kompromisů v jejich výbavě. 

Klepněte pro větší obrázek
Hodinky Withings ScanWatch Nova vydrží až jeden měsíc na jedno nabití

Nová generace hybridních hodinek dokáže nepřetržitě měřit srdeční tep, evidovat spánek, sporty a cvičení, spálené kalorie, a navíc má americkým úřadem FDA schválené i měření okysličení krve a natočení EKG. V hodinkách je k dispozici i teploměr, který dokáže odhadnout blížící se nemoc, nebo „přehřátí“ těla při cvičení. Hodinky mají tělo z nerezové oceli, ciferník kryje safírové sklo, bok hodinek pak zdobí ovládací kournka. V základní výbavě jsou k hodinkám s odolností 10 ATM dodávány kovové řemínky, pro cvičení je však vhodná jejich výměna za silikonové řemínky.

Hodinky se nabijou přes přibalený USB-C kabel zhruba za dvě hodiny, na jedno nabití pak vydrží až 30 dní. V prodeji budou na webu Withings od února příštího roku, a to v modré, zelené a černé barevné variantě. Hodinky by v Česku měly stát něcelých 16 tisíc korun.

Představení hodinek Withings ScanWatch Nova:

Diskuze (3) Další článek: Ušetříte přes tři tisíce. Oblíbený smartphone střední třídy Samsung Galaxy A34 je teď v prodeji se slevou

Témata článku: , , , , , , , , , Kouř, Celý měsíc, ScanWatch, Úřad FDA, Česká republika, Okysličení, Tep, Krev, Nabití,