Worms 2010 a Tekken Mobile (mobilní hry)

Pošlete staré dobré červíky opět do boje s kultovními zbraněmi jako je banánová bomba. Zúčastněte se turnaje Železná pěst v mobilní bojovce Tekken.

Vyzkoušejte zábavné mobilní hry a odreagujte se při hraní těchto titulů: bojové legendy převzaté z Playstationu 1 Tekken Mobile, sportovního basketbalového simulátoru NBA Live 10, akce s válečnými červy Worms 2010 a obskurní věštecké hádačky Next Level. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


Tekken Mobile

Legendární rubačka Tekken na mobilu! Když jsem se poprvé svými prstíky dotknul klávesnice mobilu a začal hrát Tekkena, obklopila mě aura vzpomínek a hluboká nostalgie. Kolik hodin jsme propařili nad touhle bojůvkou, kolik dnů jsme urputně sváděli tvrdé bitky s kamarády na stařičkém Playstationu 1? Právě pro vás "pamětníky" mám dobrou zprávu. Tekken Mobile je na chlup věrný své předloze a zažijete v něm opravdu hutnou akci.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tekken Mobile neztratil své kouzlo a autoři naštěstí nesešli z cesty válečníka a naservírovali nám skvělou ochutávku v podobě nekončících bojů v různých arénách. Slavní hrdinové jako Jin, Kazuya, Yoshumitsu, Nina nebo Law a jejich nadlidské schopnosti čekají na vaše objevení. Každým chvatem nebo kombem můžete hravě během sekundy odpravit vašeho soupeře. Krásně kreslená grafika doplněná o líbivé efekty zapůsobí snad na každého. Tekken Mobile má také multiplayer, takže konečně dostanete příležitost uštědřit ránu nepohodlným kamarádům.

Tekken Mobile (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HHFVR na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

NBA Live 10

EA tradičně jako každý rok vydala další díl legendární basketbalové série NBA. Nikdy jsem sice nepatříl mezi sportovní nadšence, ale NBA od EA jsem si s chutí zahrál, abych se cítil lépe a mohl tak udělat něco pro své (alespoň duševní) zdraví. Desátý ročník vypadá na první pohled docela nevábně, ale nevěšte hlavu, přeci hru nezahodíme hned při letmém pohledu na obrázky kolem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V NBA Live 10 se dostanete na ostře sledovaný parket basketbalu a zahrajete si hru 5 proti 5. Obléknete dres těch největších hráčů NBA jako Dwight Howard a dalších es, která NBA Live 10 sype jako z rukávu. Bohužel jsem jim ale moc nepřišel na chuť. O trochu lépe už vypadá pohled na kompletně licencované týmy, kterých je ve hře celkem 30. Abyste se probili do finále, musíte projít přes 82 her v režimu Sezóna. V NBA Live 10 nás čeká ještě speciální režim Exhibice, ve kterém si zahrajete jen krátkou hru. Sečteno a podtrženo nový díl údajně nejlepší a nejrealističtější simulace basketbalu vypadá pochybně, nenabízí skoro nic nového a ostatním také bohužel nezaujme.

NBA Live 10 (sportovní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HJGCS na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Worms 2010

Pokud jste měli v Tekkenovi problém rozbít kamarádovi obličej (samozřejmě jen na displeji mobilního telefonu), tak si můžete vaše agresivní choutky perfektně vynahradit v nových Worms 2010. Legendární červíčci nadupaní válečením jsou zpět a v plné kráse nám ukazují, že dělat mobilní hry podle jejich PC předloh, se doopravdy vyplatí. Worms je zkrátka stará klasika, ve které dostanete na výběr svůj červí tým, a pak už se pustíte do nesmrtelného boje proti dalším červím nepřátelům.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Malebné prostředí a různorodost zbraní je vskutku úctyhodná a s ničím si rozhodně nezadá s jejich velkou PC předlouhou, prostě Worms 2010 se na mobilech doopravdy povedli a my je nemůžeme jinak než doporučit. Včetně kampaně tu máme také multiplayer, který sice nefunguje přes Bluetooth, ale i tak je zcela postačující k monstrózním červím bitvám, které rozpoutáte s kamarádem pod lavicí ve škole.

Worms 2010 (akční):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HUURC na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Next Level

Znáte ten pocit, kdy si říkáte, proč jste se vlastně na tomto světě narodili? Tak stejné smíšené pocity vás popadnou při pohledu na Next Level. Sledovat něco tak podobného jako je ranní žaludeční vyměšování nestrávených zbytků jídla, bývá někdy velmi nebezpečné. Holt někteří vývojáři z nebe nespadli a rozhodně ne každý může kráčet ve stejných stopách jako slavný Gameloft. Bože, dej mi sílu napsat alespoň jednu pozitivní větu na Next Level!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tahle hra se zabývá velmi prostou filozofickou otázkou “Co by se stalo, kdyby ...“. Jaká bude vaše další životní forma? Autoři Next Level mají asi věštecké koule a vidí do budoucnosti, protože podle odpovědí na váš životní styl, osobnost a zvyky vám řeknou, co vás čeká v dalším životě. Verdikt zní nekompromisně, Next Level nestojí ani za zlámanou grešli, takže se určitě podobným titulům vyvarujte a stáhněte si z dnešního výběru radši Tekkena nebo Worms 2010.

Next Level (věštecká):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HADLX na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Diskuze (5) Další článek: Qualcomm si patentoval skládací displej pro mobily

Témata článku: Mobilní hry, Hry, T - Mobil, Stará klasika, Anglická verze, Duševní zdraví, Mobil, Worms, Dnešní výběr, Stažená data, Mobil m, MOBI, Vestec, Kreslená grafika, WORM, Vybraná hraSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
18 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

18 tipů a triků pro WhatsApp, které možná neznáte

** WhatsApp je jedna z nejrozšířenějších komunikačních aplikací ** Obsahuje mnoho skrytých funkcí, které vylepší používání ** Zde najdete tipy na ty nejužitečnější

Adam Kos
WhatsAppTipy a triky
Herní filosofie: hry jsou stále větší a delší, ale chceme to?

Herní filosofie: hry jsou stále větší a delší, ale chceme to?

Jak jinak nalákat pozornost než tím, že slíbíte, že toho bude hodně a vydrží to dlouho? Problém je, že to nemusí být vždy bonus. Opravdu si přejeme, aby hry trvaly stovky hodin?

Vojtěch Matušinský
Téma
Na doma i na chatu. Recenze 4K projektoru Xgimi Horizon Pro

Na doma i na chatu. Recenze 4K projektoru Xgimi Horizon Pro

Tichých projektorů s rozlišením 4K, povedeným ozvučením a běžným operačním systémem není mnoho. Horizon Pro od Xgimi je jedním z nich, navíc přidává pokročilé funkce pro usnadnění provozu.

Stanislav Janů
ProjektoryTesty
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Programování elektroniky: Vyrobíme Wi-Fi hodiny do pokojíku každého geeka

Programování elektroniky: Vyrobíme Wi-Fi hodiny do pokojíku každého geeka

** Máte u postele budík? Vyhoďte ho! ** Dnes si totiž postavíme vlastní Wi-Fi hodiny ** Díky RGB prstenci budou plné barev a díky NTP ďábelsky přesné

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektroniku
Ušetříte za data. Návod, jak na YouTube poslouchat jen zvuk

Ušetříte za data. Návod, jak na YouTube poslouchat jen zvuk

Na YouTube existuje spousta videí, u kterých stačí pouze poslouchat zvuk. Zásadně se tím sníží objem přenesených dat.

Jiří Kuruc
YouTubeTipy
Garmin se naučil volat. Recenze sportovních hodinek Garmin Venu 2 Plus

Garmin se naučil volat. Recenze sportovních hodinek Garmin Venu 2 Plus

Garmin Venu 2 prošly testem v Computeru 8/21, nyní přichází nástupce s označením Plus. Hlavní novinkou je integrace mikrofonu a reproduktoru pro možnost telefonování.

Jiří Kuruc
Hlasový asistentGarminHodinky
Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

** Uspořádání kabelů můžete vnímat i jako podivný druh umění ** To nejkrásnější se skrývá v datacentrech a serverovnách ** Podívejte se na skutečná „díla“ z optiky i kroucené dvojlinky

Vojtěch Malý
DatacentraServery
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Instagram má nové logo i písmo. Změny si možná ani nevšimnete
Petr Urban
MetaFotografováníInstagramSociální sítě
Formuláře bez tisku. Jak snadno vyplňovat a podepisovat formuláře přímo v mobilu [NÁVOD]

Formuláře bez tisku. Jak snadno vyplňovat a podepisovat formuláře přímo v mobilu [NÁVOD]

Ať už jde o papírový formulář, nebo statické PDF, pro vyplnění lze použít vynikající aplikaci od Adobe. Kromě rychlého vkládání údajů umí chytře skenovat papírové dokumenty a převádět vyfotografované podpisy.

Stanislav Janů
PDFNávody
Nejlepší aplikace pro tento týden: Lenivé kosti, topografické mapy a preventivka

Nejlepší aplikace pro tento týden: Lenivé kosti, topografické mapy a preventivka

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace