Xiaomi Mi Band 6 už umí česky. Aktualizaci stáhnete přes aplikaci Mi Fit

Když jsme na MobilManii nedávno testovali nejnovější chytrý náramek od Xiaomi, měli jsme k němu vlastně jednu jednu zásadnější výtku – Mi Smart Band 6 (jak zní správně celý název náramku) neuměl česky. To se ale nyní mění, se softwarovou aktualizací přichází podpora našeho mateřského jazyka.

Očekávaný update je k dispozici zhruba čtvrt roku po začátku prodeje náramku a i když to není u jiných značek úplně běžné, uživatelé Mi Bandů si na tento postup výrobce už zvykli – praktikoval jej už u předchozích generací Mi Bandů.

Aktualizace probíhá tradičně přes obslužnou aplikaci Mi Fit, přes kterou máte náramek spárovaný s chytrým telefonem. Tu je třeba aktualizovat na verzi 5.2 a poté v nabídce Nastavení náramku (stále jsme v mobilní aplikaci) a Jazyky vybrat nově se objevující položku čeština.

Výhodou nové generace Mi Bandu 6 je zejména větší AMOLED displej s úhlopříčkou 1,56 palce, větší počet fitness režimů a automatická detekce 6 fitness aktivit. Nově přibyl také snímač pro měření úrovně okysličení krve (SpO2). Náramek se prodává v provedení se šesti různými barvami silikonových pásků a stojí 1 200 Kč.

Podívejte se na redakční představení náramku Xiaomi Mi Band 6:

Diskuze (1) Další článek: QR kód není bezpečnostní prvek, pouze pomůcka. Podvod se objevil i v souvislosti s moravským tornádem

Témata článku: Xiaomi, Chytré náramky, Wearables, Aktualizace softwaru, Aktualizace, Mi Band 6, Fitness, Nastavení náramku, Já Banda, F +, Já Fit, FIT, AMOLED displej, Aplikace, Náramek, Chytré náramky na Heureka.cz