Xiaomi nabízí kompaktní tiskárnu k mobilu. Tiskne ve dvou velikostech, fotky do ní pošlete přes Wi-Fi

  • Xiaomi začalo prodávat přenosnou tiskárnu k mobilu
  • Terbosublimací vytiskne fotky na 3 nebo 6" fotoapapír
  • Tisk obstarává aplikace Xiaomi Home

Značka Xiaomi začala v Evropě nabízet novou mobilní termosublimační tiskárnu Instant Photo Printer 1S Set. Jedná se o krabičku s rozměry 194 × 145 × 84 mm, která váží 1,2 kg, a napájí ji síťový adaptér. Tiskárna podporuje dvě velikosti, a to nalepovací 3" a větší 6" fotopapíry. Od každého dostanete v základním balení deset kusů. V obou případech jsou fotografie obaleny ochranným filmem odolným proti vodě a otiskům prstů. Fotky tedy vydrží dlouho a nevyblednou ani nezežloutnou.

Součástí základní výbavy je i jedna páska určená pro tisk čtyřiceti fotografií. Samotný termosublimační tisk využívá 1 280 tiskových hlav a má 256 úrovní odstínů šedé. Rozlišení tisku se škálou 16,7 milionů barevných odstínů je 300 dpi. Na tuto mobilní tiskárnu můžete tisknout z Androidu (5.0 a výše) či z iOS (10.0 a vyšší), a vystačíte si s univerzálními tiskovými službami pro přímý tisk. Dále lépe však bude fungovat tisk přes aplikaci Xiaomi Home. Bezdrátový přenos fotek z telefonu na tiskárnu zajišťuje Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Klepněte pro větší obrázek
Xiaomi do Česka dovezlo kompaktní mobilní tiskárnu. Součástí základního balení je páska a 40 fotopapíru ve dvou velikostech

Na tiskárnu můžete poslat fotky ve formátech JPG či PNG, tisk jedné fotografie zabere zhruba minutu. Tiskárna se už začala nabízet i v Česku, a pořídit si ji můžete za 3 700 Kč.

Představení mobilní tiskárny Instant Photo Printer 1S Set:

Diskuze (13) Další článek: Fairphone 2 v březnu dostane poslední aktualizaci, Fairphone 4 zase vyhlíží update na Android 12

Témata článku: Xiaomi, , , , , , , , , Mobil, JPG, PNG, F +, Aplikace, Fotka, Evropa, Česká republika, Velikost, Tisk,