Za týden jedem na ostro!

Již se to blíží, rychle si vyřiďte všechny náležitosti na několik týdnů dopředu a připravte si domů dostatečné množství zásob, protože přesně za týden začíná hra na kterou všichni netrpělivě čekáte a která se nás možná zmocní natolik, že přestaneme na několik týdnů vnímat své okolí.

No abych pravdu řekl, tak s těmi zásobami to nebude tak horké, budou-li totiž všechny dny vypadat stejně jako den Phila Blitze, který si můžete již nyní zahrát v demu na oficiálních stránkách hry, tak nebude hra příliš časově náročná a bude vám stačit jen pár minut denně pro zdárné odehrání. To je sice dobrá zpráva pro lidi, kteří nemají zrovna času nazbyt a chtěli by se hry zúčastnit, ale na druhou stranu se obávám, že tím hra ztratí na atmosféře, která se při hraní Nokia Game vždy vytvořila. Hraní nezabere moc času ani hráčům, kteří by si hru chtěli opravdu vychutnat a hrát daný život stále dokola. Užiatel má totiž možnost hrát daný život maximálně 5x a počítat se mu bude jen první pokus. Zavírat tedy okno s hrou můžete nejvýše 4x. I tento fakt nahrává do karet hráčům, kteří nemají moc času. Nebude se totiž stávat, že vyhrají ti, kteří stráví u počítače celý den a natrénují si hru natolik, že je nějaký hráč hrající půl hodiny denně nebude moci ohrozit.

Zvláštní bude také způsob hodnocení hráčů. Výhra bude záležet na kreativních úkolech, jako je například střih reklamy v demu hry. Kdo vyhraje rozhodne porota složená z národního Game Mastera, uměleckého ředitele a reklamního pracovníka 20Lives. Nevím jak bude tato porota porovnávat X tisíc prací hráčů a zjišťovat která je nejlepší. Nehledě na to, že většina prací bude velmi podobná, protože například v demu máme sestříhat reklamu z 23 krátkých shotů a mnoho hráčů bude mít jistě stejný nápad a bude-li porota hodnotit originalitu, bude nejlepší volit snímky náhodně, čímž se možnost shody prací sníží, zatímco budete-li se snažit snímky navázat na sebe tak, aby společně ladily, tak jistě nebudete jediní.

Vše ale může být ještě jinak a všichni s napětím jistě očekáváme, jak bude 20Lives v praxi vypadat.

Diskuze (6) Další článek: Aktuální ceník: slev už bylo dost

Témata článku: Ostro, Týden


Určitě si přečtěte