Žáci, studenti, učitelé, senioři a home office. T-Mobile zvýhodnil nabídku pro zasažené pandemií

Žáci, studenti, učitelé, senioři a home office. T-Mobile zvýhodnil nabídku pro zasažené pandemií

Nedávno jsme rekapitulovali akce mobilních operátorů, kterými se snaží pomoct v koronavirové krizi a dobrou zprávou je, že se objevují další aktivity a nabídky. T-Mobile jich dnes oznámil více, pro zpřehlednění je dělíme na jednotlivé listy, případně je najdete na webu t-mobile.cz/stalevespojeni.

Neomezená data zdarma pro 10 tisíc školáků

Minule T-Mobile oznámil darování 500 notebooků a připojení pro děti samoživitelů, teď přidává další pomoc: Nabídne 10 000 SIM karet s rychlým připojením zdarma na 3 měsíce pro výuku zejména žáků základních škol. „S dopady pandemie se potýká celá společnost. Je to ale právě školství, které prochází bezprecedentní výzvou v podobě výuky na dálku. Dedikovaný tým našich kolegů je již od počátku tohoto týdne v kontaktu s řediteli škol a s jejich pomocí vytipují potřebných 10 000 rodin, kterým data poskytneme,“ uvedl Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile pro Českou republiku.

Zástupci základních škol mohou společnost T-Mobile kontaktovat na e-mailové adrese skoly@t-mobile.cz, která byla zřízena speciálně pro tuto příležitost. Operátor každé škole, která o pomoc požádá, přidělí maximálně 20 SIM karet spolu s přístupem na speciální microsite a unikátním kódem. Rodiče dětí, kteří od své školy unikátní kód a nárok na neomezená data obdrží, na tomto místě najdou všechny potřebné informace a uskuteční jak objednávku, tak samotnou aktivaci SIM karty. O rozdělení neomezených dat mezi žáky rozhodnou ředitelé škol.

Pokud by se kritická situace v zemi a ve školství prodlužovala, zváží společnost T-Mobile další prodloužení této nabídky.

Formality

Pro využití neomezených dat zdarma je zapotřebí datová SIM karta, kterou lze instalovat do notebooku, tabletu případně mobilního telefonu, který vytvoří tzv. hotspot. SIM karta s aktivovanou nabídkou Můj svobodný tarif neomezená data SD představuje 20 GB dat na měsíc v plné rychlosti, která se po vyčerpání pouze zpomalí na 3 Mb/s.

Po uplynutí 3 měsíců bude možné tarif ukončit (samozřejmě bez jakékoliv výpovědní doby) nebo si vybrat jakýkoli jiný z aktuální nabídky. Další využívání služeb bude zpoplatněno podle platného ceníku.  Na blížící se konec bezplatného poskytování neomezených dat uživatele operátor včas upozorní. Pokud by někdo i přesto na ukončení zapomněl, data mu budou bez další penalizace vypnuta.

Diskuze (8) Další článek: Zemřel šéf Samsungu Lee Kun-hee. Z firmy udělal technologickou špičku

Témata článku: Android, Koronavirus, T-Mobile, SMS, Slevy, Akce, Twisto, Výuka, rouška, Tarif, Hotspot, Česká republika, SIM karta, Učitel, Pandemie, Data, Studenti, Internet, Operátor, Student Data, Home office, Unicorn, Microsoft Teams, Apple IOS, Juraj Bóna


Určitě si přečtěte