Začíná Mi Fan Festival 2021. Xiaomi odmění své fanoušky dárky a slevami

Xiaomi pořádá desátý ročník globální akce Mi Fan Festival 2021. Firma do letošního jubilejního ročníku zapojí naplno také české fanoušky, připravila pro ně řadu slev, dárků a speciálních nabídek. Všechny akční nabídky představí v live streamu, který můžete sledovat dnes od 17 hodin na facebookové stránce Xiaomi. Festival probíhá od 6. do 18. dubna 2021 a bude obsahovat slevy až 20 % u všech autorizovaných prodejců na většinu sortimentu.

Do globální akce se letos zapojí celkem 70 online platforem a 300 retailových partnerů z 59 zemí světa. Dohromady přijdou se speciálními nabídkami a slevami v hodnotě 147 milionů dolarů. Letošní ročník se nese v duchu hesla „Objevte nové možnosti“ a naráží tak na intenzivnější využití elektroniky v době pandemie, a zároveň jako oslava 11. výročí založení společnosti Xiaomi. Partnery při oslavách jsou i společnosti Google a Qualcomm, jejichž softwarové i hardwarové platformy Xiaomi ve svých produktech využívá.

Speciální edice mobilu

Také letos Xiaomi připravilo speciální edici jednoho ze svých existujících modelů – volba padla na očekávaný letošní bestseller s podznačkou Redmi. Firma představuje Redmi Note 10 Pro Mi Fan Festival Special Edition spolu se sloganem „Objevte nekonečné možnosti“. Design balení je inspirovaný vesmírem, na přední straně krabičky je obraz astronautů, kteří se vznášejí skrze galaxie a mají symbolizovat Xiaomi a jeho fanoušky, kteří společně zkoumají nekonečné možnosti života.

Klepněte pro větší obrázek
Redmi Note 10 Pro Mi Fan Festival Special Edition

Do speciální edice byla vybrána existující barevná verze Gradient Bronze telefonu Redmi Note 10 Pro v přírodní metalické lesklé barvě. Na zadní straně bude obohacená logem Mi Fan Festival 2021. Jako speciální upomínka bude Redmi Note 10 Pro MFF SE v prodeji v omezeném množství po celém světě.

Historie Mi Fan Festivalu:

První MFF se konal 6. dubna 2012 v Číně, když se společnost Xiaomi rozhodla uspořádat akci u příležitosti dvouletého výročí svého založení. Společnost pozvala fanoušky, aby společně oslavili narozeniny uspořádáním velké párty. Místo konání večírku bylo zařízeno jako klub, hostům hrál DJ.

Akce byla zároveň pojata prodejní akce s bleskovými slevami a akčními nabídkami. Hned v prvním roce konání se v rámci MFF prodalo 100 tisíc chytrých telefonů Xiaomi za pouhých 6 minut. Od té doby pořádá firma MFF každoročně. Poprvé mimo Čínu se festival podíval v roce 2015 do Indie a Indonésie, v Evropě se objevil v roce 2018 ve Španělsku. V dalších letech přibyly další trhy včetně České republiky.

Váš názor Další článek: Záda rozdělená na tři části. Podívejte se na první živé fotky Lenovo Legion 2 Pro

Témata článku: Redmi, Xiaomi, , , , , , , , , , , Španělsko, Evropa, Založení, Sleva, Oslava, MFF, Fest, Česká republika, Note, Indonésie, Společnost Xiaomi, F +, Retail