Začínají předobjednávky Huawei Watch 3. První zájemci dostanou slevu až 2 000 Kč

Huawei zahájil předobjednávky nové generace chytrých hodinek Watch 3 postavené na operačním systému HarmonyOS. Na českém trhu budou k dispozici modely Huawei Watch 3 s menším ciferníkem a zaoblenými hranami, který je možné považovat za dámskou verzi hodinek, a Huawei Watch 3 Pro s větším masivnějším tělem a ostřejšími hranami.

Klepněte pro větší obrázek

U každého ze dvou modelů jsou na výběr dvě edice s odlišným řemínkem, případně i barvou těla a také cenovkou. V období předobjednávek od 1. do 11. července dá Huawei na svém e-shopu slevu na hodinky ve výši 500 a 2 000 Kč v závislosti na pořizovaném modelu a jeho edici. Až do konce července navíc obdrží kupující jako dárek zcela bezdrátová sluchátka Huawei Freebuds 4i v hodnotě 1 700 Kč.

Z hodinek lze odbavovat díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru telefonní hovory, a to buď prostřednictvím spárovaného smartphonu (hovor prakticky přichází na telefon), anebo díky vestavěné eSIM také autonomně přímo ze samotných hodinek. Huawei věří, že eSIM funkci po dohodě s tuzemskými operátory dokáže brzy nabídnout i v Česku.

Produktové video chytrých hodinek Huawei Watch 3:

Diskuze (6) Další článek: TCL Nxtwear G jsou chytré brýle k mobilu. Ukážou obraz jako 140" televize

Témata článku: Huawei, , , , , , DOS, Předobjednávka, Huawei Freebuds, Sleva, Model, Operační systém, Huawei Watch, Zájemce,