Záda rozdělená na tři části. Podívejte se na první živé fotky Lenovo Legion 2 Pro

Lenovo již za pár dní představí nástupce svého herního smartphonu Lenovo Legion. Telefon, který se do prodeje dostane jako Legion 2 Pro (v Evropě zřejmě ponese název Legion Duel 2), dostane do výbavy obří 5 500mAh baterii a 90 a 110W kabelové dobíjení. V těle smartphonu zůstane výsuvná selfie kamerka, jenže kvůli horizontální orientaci telefonu se bude selfie vysouvat z boku. USB-C konektor se zase z užší hrany přesune na delší bok.

Horizontální orientace telefonu je patrná i na zadní straně, které je rozdělena do tří segmentů. Dvě okrajové části zřejmě poskytly prostor dělené baterii, uprostřed zbylo místo na dva fotoaparáty, logo výrobce a také na výduch repráčku, který zajistí aktivní chlazení herního čipsetu, čímž bude zcela jistě Snapdragon 888. 6,92" displej od Samsungu má podporovat 144 obnovovací frekvenci a 720Hz touch sampling rate. Oficiální premiéra Lenovo Legion 2 Pro se v Číně skuteční 8. dubna. 

Představení první generace herního smartphonu Lenovo Legion:

Zdroj Weibo

Diskuze (3) Další článek: TEST: Huawei Freebuds 4i – cenově dostupné ANC a intenzivní basy

Témata článku: Lenovo, Smartphony, Výsuvná selfie, Snapdragon, Čína, Herní mobily, Aktivní chlazení, Selfie, Lenovo, Lenovo Legion Duel, Pro +, Telefon, Záda, Fotka, Legion Duel, Evropa, Orientace, Okrajová část