Špičkový smartphone s „papírovým“ designem ve slevě. Při nákupu Realme GT 2 Pro ušetříte 3 tisíce

Realme má na českém trhu několik zajímavých modelů, a jedním z nich je i Realme GT 2 Pro 5G. Špičkově vybavený smartphone nyní můžete pořídit téměř o tři tisíce levněji. A to se bavíme o telefonu s AMOLED displejem, třemi fotoaparáty, procesorem Snapdragon 8 Gen 1 či a s 5 000mAh baterií, která podporuje 65W dobíjení.

V recenzi telefonu jsme chválili povedený 120Hz panel, rychlé dobíjení baterie, maximální výpočetní výkon či slušnou kvalitu fotek a videí. Telefonu však k úplné špici přeci jen něco málo chybí. Číslem jedna je zvýšená odolnost, někdo může postrádat i bezdrátově dobíjení. A při focení byste měli daleko více možností, kdyby byl na zádech připravený i teleobjektiv.


Realme GT 2 Pro 5G 12GB/256GB


Vzato kolem a kolem se jedná o slušný model vyšší třídy s drobnými zaváháními, která ale nemusí být klíčová pro všechny uživatele. Některé nedostatky částečně „žehlí“ i cena. Telefon se běžně prodává za 19 990 Kč, ovšem v některých e-shopech už jej můžete sehnat téměř o tři tisíce levněji. Platí to například pro Mironet, kde je telefon aktuálně k dostání za 17 050 korun.

Představení smartphonu Realme GT 2 Pro:

Váš názor Další článek: Nokia má nové tlačítkové mobily. Jeden je známá reinkarnace, druhý slouží i jako pouzdro na sluchátka

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Realme, , , , , Realme GT 2 Pro, Magická hranice, Mironet, SMA, Realme GT, Dobíjení, Tisíc, Miro, Telefon, Zaváhání