Zásoby se tenčí. Kartu 100 GB za 300 Kč bude O2 nabízet nejdéle do příští neděle

O2 na sociálních sítích upozorňuje na blížící se konec výhodné nabídky předplacené datové SIM karty. Tarif Datamanie 100 GB za 300 Kč měsíčně bude operátor nabízet nejdéle do příští neděle 15. srpna. Prodej ale může skončit i dřív, pokud budou zásoby vyčerpány z důvodu vysokého zájmu.

Karta je primárně chápána jako datová s FUP limitem 100 GB na měsíc, lze s ní ale i telefonovat – počítá se 15 Kč na den (během kalendářního dne lze uskutečnit neomezený objem hovorů, už při první provolané minutě se ale naúčtuje 15 Kč), a textovat za 2 Kč/SMS. Mobilní data nelze využít v zahraničí (ani v EU)! Datamanie nepodporuje 5G, maximální rychlosti stahování budou tedy takové, které v daném místě povolí LTE.

Spotřebovaná data můžete kontrolovat v aplikaci Moje O2:

Při loňském uvedení zaznamenala stogigová Datamanie obrovský úspěch. O2 začalo SIM karty prodávat na konci července 2020, o měsíc později prodej ukončilo. Přesně se neví, kolik karet zákazníci koupili a aktivovali, operátor tento údaj nezveřejnil. Kartu Datamanie lze zakoupit výhradně online, při platbě předem je doprava zdarma. SIM kartu s tarifem lze použít do smartphonu, tabletu nebo i LTE modemu, odkud můžete nasdílet internet pro více zařízení.

Diskuze (43) Další článek: Jsme česká jednička, tvrdí Xiaomi. Co na to Samsung, vytáhne zase jiná čísla?

Témata článku: , , , , , , , , , , Operátor, Zásoby, SIM karta, Karta