Zatím nejvýkonnější klon hodinek Apple Watch Ultra. Má GPS, změří vaše aktivity a stojí zlomek toho, co originál

  • Klony hodinek Apple Watch Ultra se prodávají i za pětistovku
  • Nový model je však zatím nejvýkonnější kopií na trhu
  • Má GPS, měří fyzické aktivity a stojí zlomek toho, co originál

Neznámí asijští výrobci jsou mistři v kopírování telefonů. Ne vždy to sice specifikacemi vyjde „na první dobrou“, ale alespoň design se často podaří dodržet bez větších výhrad. Praktiky kopírování se však prosazují i u nositelností, kde aktuálně vyčnívají hodinky Apple Watch Ultra. A právě na nich chce „parazitovat“ klon s označením DTNO.1 DT8 Ultra Max.

Hodinky z dálky velmi výrazně připomínají Apple Watch Ultra, i v bezprostřední blízkosti obou zařízení by možná uživatel všech posledních produktů Applu dokázal sáhnout „těsně vedle“. Hodinky nabídnou 2,1" HD displej s rozlišením 420  × 485 pix (jemnost 320 ppi), odolnost zajišťuje sklo Gorilla Glass. Hodinky probudíte dvojitým dotykem na displej nebo bočním tlačítkem, které je součástí 49mm kovového těla. Do něj se dostala i 380mAh baterie, se kterou vydrží hodinky až pět dní na jedno nabití. Myslelo se i na NFC nebo na zvýšenou odolnost IP68.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Vlevo originál, vpravo kopie...a nebo jsme hodinky zcela záměrně zaměnili?

Hodinky dokáží evidovat více než 150 sportovních aktivit, mají vestavěný kompas, barometr i geomagnetický snímač. Díky snímači na vnitřní straně změří tepovou frekvenci (24/7), okysličení krve a také monitorují spánek. Uvnitř hodinek samozřejmě není systém od Applu, ale podobně vypadají prostředí, které v sobě má i některé dynamické ciferníky od Applu. Prostě kopie každým coulem.

I klon hodinek Apple Watch Ultra má své intro video:

K telefonu s Androidem se hodinky připojují přes aplikace WearPro, kterou je možné upravit na požadavky OEM a ODM výrobců. Cena kopie Apple Watch Ultra zatím není známa, víme jen to, že se hodinky dostanou do prodeje 16. února, tedy necelých pět měsíců po premiéře originálu. Podobě vypadající „Apple Watch Ultra“ dnes pořídíte i za pětistovku, takže odhadujeme, že nový model nebude stát více než 800 korun.

Zdroj: dtno1

Diskuze (27) Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Hledání brigády, zlepšování koncentrace a terapie pro páry

Témata článku: Apple, Android, GPS, Apple Watch, Hodinky, Gorilla Glass, Smartwatch, Měření, Kopie, Spánek, Aktivita, Pětistovka, Zlomek, Klon, Nový model, Apple Watch Ultra, Originál, Chytré hodinky na Heureka.cz