Zcela bezdrátová sluchátka Honor přinášejí známý design a hybridní potlačení hluku

Mezi novinkami Honoru představenými na tiskové konferenci v Barceloně nesměla chybět ani nová generace zcela bezdrátových sluchátek Honor Magic Earbuds. Zařízení včetně krabičky designově navazuje na předchozí typ sluchátek Flypods Lite, navíc ale přináší technologii hybridního potlačení hluku. Nová sluchátka budou v prodeji i v Česku, a to za zhruba 3 500 Kč.

S potlačením okolních ruchů pomáhá vestavěná trojice mikrofonů. Jak přesně funguje hybridní potlačení hluku proti tomu klasickému, výrobce ale neupřesnil. Na jedno nabití mají sluchátka vydržet 3 hodiny hovoru nebo 3,5 hodiny přehrávání hudby. Potom je bude třeba dobít v pouzdře.

O přenos zvuku se starají 10mm měniče s posílenou basovou složkou. Sluchátka mají tvar tyčinky, na konci které je mušle se špuntem. Ten má přispět k lepšímu odhlučnění okolí proti peckové konstrukci. Na výběr bude bílá nebo tyrkysově modrá barva sluchátek. Do globální distribuce by se novinka měla dostat během letošního dubna.

Diskuze (6) Další článek: První pohled na chystaný tablet Galaxy Tab S6 Lite. Silnou stránkou bude S Pen

Témata článku: Honor, Design, Bluetooth, Bezdrátová sluchátka, Aktivní potlačení hluku, Barcelona, Honor, ANC, True wireless, Zcela bezdrátová sluchátka, Bezdrátová, DESI, Hodina hovoru, Hluk, Magic Earbuds, Má TV, Česká republika, Představená, Sluchátko, Flypods Lite, Předchozí typ, Potlačení, Honor Magic Earbuds


Určitě si přečtěte