Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším (přehled bleskovek)

Oskar znovu komplikuje odesílání SMS z webu - Oficiálně: proč Oskar změnil piktogram v SMS bráně - Prohlédněte si snímky z pětimegapixelového fotomobilu. Je tu přehled nejlepších bleskovek minulého týdne.
Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším (přehled bleskovek)

Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším

Prohlédněte si aktuální žebříček mobilních telefonů seřazený podle výsledků redakční srovnávací metodiky od nejlepších k nejhorším. Do nového katalogu jsme ke každému mobilnímu telefonu přidali mimo jiné údaj o umístění mobilu v celkovém žebříčku.

 

Finta: neomezený internet Eurotel Go Data Nonstop za 437,50 Kč
Eurotel včera oznámil další vánoční akci. Malá Go sada, tedy samostatná karta SIM, stojí jen 25 Kč a v ceně rovnou dostanete kredit stejné výše. Pro naši akci je ale důležitější, že při prvním dobití získáte navíc bonus v hodnotě 100 % dobíjené částky – jednoduše se zdvojnásobí.

 

Oskar znovu komplikuje odesílání SMS z webu

Jen pár dnů poté, co Oskar začal ve své webové SMS bráně požadovat opisování kontrolního textu, se takřka všechny programy pro posílání zpráv přizpůsobily a daly se používat stejně jako dřív.

 

Prohlédněte si snímky z pětimegapixelového fotomobilu

První pětimegapixelový fotomobil na světě vyrobil a před několika týdny představil Samsung. O telefonu s označením SCH-S250 jsme napsali samostatný článek, neměli jsme ale k dispozici fotografie, které by ukázaly, co vestavěný digitální fotoaparát dokáže.

 

Oficiálně: proč Oskar změnil piktogram v SMS bráně
Od tiskového mluvčího Oskara, Petra Šindlera, jsme získali oficiální důvod, proč operátor změnil piktogram na své webové SMS bráně (
více zde).

 

Co může udělat špinavý objektiv fotomobilu

Do prosincových Mobilit připravuji velký test megapixelových fotomobilů. Se všemi megapixely, které jsou dnes k dispozici a také s těmi, které se objeví v blízké době, fotím stejné scény, porovnávám získané obrázky a hodnotím.

 

Britský obchod prodává mobily z pravěku

Retrofone je britský internetový obchod s mobilními telefony, ve kterém nenajdete ani jednu z novinek poslední doby. Prodává naopak mobily, které už mají slávu dávno za sebou, veterány z šuplíku. Telefony jsou naprosto čisté, dostanete je v nové krabici s baterií a nabíječkou, manuál je možné stáhnout z internetových stránek.

 

Nokia Neo: mobil s ovládáním ve stylu iPodu (fotografie)

Server Mobile Gadgets dnes zveřejnil fotografie zařízení, které nazývá Nokia Neo. Jde o mobilní telefon ovládaný kolečkem; podobně jako první modely MP3 přehrávače Apple iPod.

 

T-Mobile má nový internetový obchod

Na adrese shop.client.tmo.cz najdete nový internetový obchod T-Mobilu. Můžete si v něm koupit samostatné telefony i předplacené sady, po přihlášení se otevře sekce, ve které lze pořizovat i tarifní programy.

 

Zavádí Eurotel veřejné IP adresy u CDMA?

Eurotel rozeslal před chvílí tiskovou zprávu, ve které informuje o zrušení překladu portů (technologie PAT) u své služby Eurotel Data Express (CDMA). Získal totiž od organizace RIPE větší počet IP adres, nemusí tedy více počítačů "schovávat" pod jednou IP adresou.

 

V Evropě je další datová síť CDMA

Výzkumný ústav čar a kouzel upozornil, že rumunský operátor Zapp (v angličtině) spustil datovou síť CDMA 1xEV-DO. Zákazníkům nabízí stejný modem jako náš Eurotel, rumunští uživatelé, kteří si rychlých dat mohou užívat zatím jen ve velkých městech, ale nemají k dispozici datový paušál.
Váš názor Další článek: Vánoční akce operátorů: kdo nadělí pod stromeček nejvíc (přehled článků)

Témata článku: Žebříčky, Ostatní, MOBI, Mobil, Pře, Přehled, Oficiální důvod, Blesk, BLE


Určitě si přečtěte