Zítra startuje BleskMobil, tady koupíte SIM karty

Nový operátor spustí své služby ve středu. Na jednom z jeho více než 17 000 prodejních míst jsme zkusili koupit jeho SIM kartu už v úterý...

Nový virtuální operátor BleskMobil spustí své služby zítra (středa 7. listopadu). Už dnes se na webu objevil seznam prodejních míst. Možná byste očekávali, že pro začátek bude seznam krátký a prodlužovat se bude postupně, ale my jsme hned na úvod napočítali 17 479 prodejních míst.

Klepněte pro větší obrázek 
Seznam prodejních míst – filtrovat můžete podle krajů a okresů

Jak je to možné? Docela snadno – Ringier pro prodej SIM karet a dobíjecích kuponů použije stávající distribuční síť, kterou využívá jeho deník Blesk. Pro lepší představu – v našem 11tisícovém městečku je nějakých 25 prodejních míst. Praha jich má přes 1 400. Jsou to trafiky, pošty, čerpací stanice, obchody, supermarkety – zkrátka všechna možná místa, kde koupíte noviny.

Klepněte pro větší obrázek 
Zkusil jsem SIM kartu BleskMobilu koupit už dnes, ale neúspěšně, dostupné budou opravdu až ve středu. Trafikanti buď mají jen tyto letáčky, nebo na výraz BleskMobil reagují velmi nechápavě.
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Prodejci BleskMobilu budou označení touhle nálepkou. Na dalších dvou snímcích je dobíjecí kupón. Více na: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/blesk-mobil-prvni-cesky-virtual-bude-predstaven-pristi-utery/sc-4-a-1321998/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=mobilmania&utm_campaign=copylink
Diskuze (104) Další článek: Alcatel One Touch 810: telefonující pudřenka pro dámy v ČR

Témata článku: , , , Start, SIM kart, Distribuční síť, BLE, Dobíjecí kupón, Karta, Blesk