Známe české ceny Xperií z Las Vegas. Prodávat se u nás budou všechny tři

Sony jako jeden z prvních výrobců v letošním roce představilo rovnou tři novinky v rámci veletrhu CES 2018 v Las Vegas. Trojice nových Xperií zamíří do střední třídy a podívá se oficiální cestou na většinu evropských trhů včetně České republiky. V tuto chvíli už také víme, za kolik se budou novinky prodávat.

Model Cena Verze Barva Dostupnost
Xperia XA2 8 990 Kč Dual SIM stříbrná, černá, modrá, růžová únor 2018
Xperia XA2 Ultra 10 990 Kč Dual SIM stříbrná, černá únor 2018
Xperia L2 5 990 Kč Dual SIM černá, zlatá únor 2018

Nutno poznamenat, že Sony se ani letos cenově nijak nepodbízí a že startovací cenovky jsou nastaveny srovnatelně s konkurencí. Složitější výchozí pozici bude mít model Xperia L2, který až na kapacity pamětí nabízí spíše průměrnou výbavu a příliš výjimečný není ani jeho design. Nejnižší segment ale nakonec nikdy nebyl u Sony prioritou, a tak můžeme Xperii L2 považovat spíše za doplňkový model.

Sony Xperia XA2 na produktovém videu:

Diskuze (13) Další článek: Tohle bude hit roku 2018. Čtečka v displeji je pomalejší, ale stejně ji budete chtít

Témata článku: Sony, Smartphony, Xperia, Střední třída, Loop Surface, Nákup a ceny, NAS, Sony Xperia L2, Sony Xperia XA2, Sony Xperia XA2 Ultra, Evropský trh, Česká cena, Průměrná výbava, Dual Sim, Las Vegas, Doplňkový model, První výrobce, Nejnižší segment, Las, Oficiální cesta, Letošní rok, Model, Nová Xperia, Produktové video, Vegas


Určitě si přečtěte