Známe termín letošní konference Google I/O. Těšte se na Android Q

Sundar Pichai, CEO společnosti Google, potvrdil termín letošní jarní vývojářské konference Google I/O 2019. Americký gigant na ní každoročně představuje softwarové novinky z oblasti Androidu, Wear OS, Google Assistanta, Chrome OS a novinky týkající se dalších doplňkových a propojených služeb.

Konference Google I/O 2019, ze které bude opět nabízen živý stream, se uskuteční v termínu 7. - 9. května, a to na obvyklé adrese: Shoreline Amphitheatre, Mountain View, Kalifornie. Stejné místo si Google vybral již potřetí za sebou. Americký gigant zatím neoznámil, co bude na programu dne, můžeme to však poměrně snadno vyvodit z úniků za posledních několik týdnů.

Stěžejním tématem bude bezesporu nový Android Q, Google představí jeho základní charakteristiku, chystané novinky a brzy po konferenci vydá jeho časnou verzi označenou jako Developer Preview 1. Mezi zatím známé novinky nové verze Androidu patří tmavé systémové schéma a šušká se i o variantě desktopového režimu v duchu Samsung DeX.

Samozřejmě se očekává i debut levnější řady Pixel 3 Lite. V benchmarcích se také objevuje zařízení s kódovým označením Google Coral běžící na Snapdragonu 855 a s Androidem Q. Nemá se však jednat o smartphone ale o chystaný high-end tablet.

Tři technologické perličky z loňské keynote Google I/O:

Diskuze (14) Další článek: Alcatel prodává základní tablet určený dětem. Mohou ho ale používat i rodiče

Témata článku: Android, Wear OS, Sundar Pichai, Google Assistant, Google, Konference, Android Q, Google I/O, Keynote, Chrome, Pixel, Chrome OS, Novinka, Kódové označení, Americký gigant, Letošní konference, H & amp, Stejné místo, Stěžejní téma, Pich, Mountain View, Poslední týden, Shoreline Amphitheatre, Google Assistanta, Nová verze


Určitě si přečtěte

Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze