Znovu Sám doma. Jenže tentokrát má dům rodičů pod palcem Google Assistant

Kevin McCallister, alias herec Macaulay Culkin, se po 28 letech vrátil do stejných kulis, aby natočil reklamu na Google Asistenta. Pokud si vzpomínáte na kultovní film Sám doma z roku 1990, poznáte, že se ve stejných scénách objevuje pouze podstatně starší herec. A proti mokrým banditům v reklamě nebojuje sám, ale s pomocí Google Asistenta.

Reklama ukazuje, že komedie by v dnešním moderním světě prošpikovaném chytrými technologiemi jednoduše „neprošla“. V reklamě si zahraje chytrý displej Google Home Hub, smartphone Pixel 3, reproduktor Home Mini, bezpečnostní kamera Nest Cam Outdoor, termostat Nest Learning a spousta zařízení chytré domácnosti ovládané na dálku. Kevin si tak mohl vychutnat den bez jakýchkoliv rušivých vlivů, za donášku pizzy zaplatil online a maketu basketbalisty v obýváku vozil robotický vysavač.

Reklama na Google Assistanta v kulisách filmu Sám doma:

Váš názor Další článek: Apple Pay už má i Borat, takže kdy se dočkáme my? Prý začátkem března, věci komplikuje Brexit

Témata článku: Google, , , , , , , , , , , Google Asistent, Stejná scéna, Home mini, Google Home Hub, Kultovní film, Chalk, Sám doma, Kulisa, Sam, Rod, Lifestyle, Robotický vysavač, Google Assistanta, Palec