Znovuzrození miniaturního Palmu. Toto je první tisková fotografie chystané novinky

Legendární značka Palm se již brzy opět začne objevovat v regálech mezi stávajícími smartphony zavedených značek. Kdysi populární značku Palm odkoupila v lednu 2015 čínská TCL, která se „specializuje“ na značky, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Mimo svých smartphonů totiž šéfuje i Alcatelu a BlackBerry. A právě značky Palm se týká nejnovější smartphone, který půjde tak trochu „proti proudu“.

Smartphone s označením PVG100, na něhož se můžete podívat v naší galerii, má totiž pouze titěrný 3,3" displej s rozlišením 1 280 × 720 pix. Telefon jde i proti designovému trendu, nejen, že nemá výřez v displeji, rámečky předního panelu jsou doslova obrovské. Na zádech miniaturního smartphonu najdeme fotoaparát s přisvětlením, zamykací tlačítko se nachází na pravém boku, těsně nad šuplíkem pro SIM kartu.

Archivní videoprůvodce Palm Pre z roku 2009:

Ani hardware nebude kdovíjak špičkový. Smartphone bude pohánět Snapdragon 435 s 3GB RAM, interní úložiště má být 32 GB. Do malého těla se však dostane pouze podprůměrná baterie o kapacitě 800 mAh. Mezi ostatními Androidy se jedná o nejnižší udávanou kapacitu baterie, budeme však zvědavi na optimalizace Androidu 8.1 Oreo, které mohou podstatnou měrou ovlivnit výdrž na jedno nabití. Fotka z přední strany naznačuje, že v novém Palmu bude kladen velký důraz na služby a aplikace od Googlu. Kdy bude novinka představena, zatím není známo. Únik tiskového renderu však zřejmě znamená, že bychom na nový model již neměli čekat moc dlouho.

Zdroj AndroidHeadlines

Diskuze (14) Další článek: Nubia o sobě dává znovu vědět. Nubia Z18 je top smartphone se vším všudy

Témata článku: Palm, , , , , , , , Pravý bok, Zavedená značka, Chystaná novinka, Miniaturní smartphone, F +, Novinky, Novinka, Malé tělo, Pražská energetika, Značka, Nejnovější smartphone, Interní úložiště, Velký důraz, Značka palm, Znovuzrození, Displej, Mobilní historie,