Zveme vás na Mobility Hall: všechny mobily na jednom místě

V pondělí začne Invex a my na něm samozřejmě nemůžeme chybět. Připravili jsme pro vás expozici Mobility Hall, na které si můžete osobně prohlédnout všechny mobilní telefony, získat se slevou Katalog mobilů nebo si třeba odnést fotku z mobilu.

Jak jsme informovali v této bleskovce, připravujeme pro vás výstavu Mobility Hall. Pokud navštívíte veletrh Invex, který se koná příští týden (24.–27. října, vždy 9.00 až 18.00), nezapomeňte se zastavit na stánku číslo 57 v pavilonu B. Právě tam totiž najdete velkou expozici s prosklenými vitrínami plnými mobilních telefonů.

 
Loňská Mobility Hall: na nezájem jsme si nemohli stěžovat • a hostesky už teprve ne

Podařilo se nám zajistit téměř všechny telefony, které se na českém trhu dají sehnat a ještě nějaké exotické perličky k tomu. Celkový počet vystavených telefonů se pohybuje kolem stovky. Přesný počet ještě neznáme, stále se pokoušíme získat další horké novinky. Většina z nich bude vystavena v prosklených vitrinách s krátkým informativním popiskem shrnujícím základní parametry. Některé si ale budete moci prohlédnout a vyzkoušet osobně.

Krásky a mobily

Na stánku se totiž bude pohybovat šest sličných hostesek. Poznáte je podle toho, že budou mít na krku pověšený jeden nebo dva telefony, budou oblečeny ve firemním tričku s logem výrobce, jehož telefony prezentují, a bude kolem nich chumel zvědavců. Telefony, které budou mít hostesky na krku, budou samozřejmě plně funkční. Budou samozřejmě zapnuté a vybavené kartou SIM, takže si je budete moci vyzkoušet opravdu důkladně.

Po četných dotazech jsme připravili seznam naživo předváděných telefonů:

  • LG F2400
  • Motorola C261 a Slvr L7
  • Nokia 6111 a N70
  • Samsung X200 a X660
  • Sony Ericsson K750i a W800i
  • Siemens S75 a SL75

Telefony ve vitrínách nejsou samozřejmě žádná béčka (snad kromě LG B2050, které má tento znak přímo v názvu). I tam najdete řadu opravdových lahůdek, například Motorolu V3x, Sagem my300x, Samsung i300, Siemens SXG75, Sony Ericsson W850i, T-Mobile MDA Pro a podobně.

Aby toho nebylo málo, instalujeme na stánek speciální zařízení, které umožňuje tisk fotografií vytvořených fotomobilem. O tuto tiskárnu se budou starat další dvě hostesky, které vás na přání vyfotí, fotku vytisknou, zarámují a s úsměvem předají jako pozornost.

A to pořád není všechno

Stejně jako loni jsme mediálním partnerem Mistrovství v nejrychlejším eSeMeSkování, které se koná v pavilonu M (od úterý do čtvrtka, 9.00–16.00). Pro nejrychlejší „eSeMeSkáře“ jsou připraveny hodnotné ceny, např. mobilní telefon, zájezd od CK ČEBUS, počítačové hry od společnosti ProGamers, značková kosmetika od FAnn parfumerie, ceny od rádia Kiss Hády, předplatné časopisu Mobility, sladkosti Haribo a další dárky a suvenýry.

Přímo v Mobility Hall si můžete koupit se slevou Katalog mobilů (vychází už tento pátek – 21. 10.), aktuální vydání Mobilit, případně objednat předplatné. Pokud budete mít štěstí, potkáte na stánku kromě hostesek také redaktory časopisu Mobility a možná i kolegy ze serveru MobilMania.cz.

Protože na Invex každý rok míří velké množství čtenářů MobilManie, můžete se tam poprvé naživo setkat s lidmi, se kterými celý rok bojujete ve fórech a diskuzích. Doporučuji využít diskuzi u tohoto článku k domluvení malých i velkých srazů „MobilManiaků“.

Diskuze (12) Další článek: Sony Ericsson W900i: prozkoumejte s námi nejnovější Walkman

Témata článku: LG B2050, LG F2400, Motorola C261, Motorola Slvr L7, Nokia 6111, Sagem my300x, Samsung i300, Samsung X200, Siemens S75, Siemens SXG75, Sony Ericsson K750i, Sony Ericsson W850i, MOBI, Mobil, Hal, Kiss, Hall, Vaš, Přesný počet